PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia eredmények - 2018/19. hét

Felkészülési tornát nyert Horvátországban serdülő fiúcsapatunk. A serdülő lányok Zalakaroson, az országos „B” döntőn szerepeltek. Összefoglaló a heti eredményekről.

Elolvasom 2018.05.15. 10:31

A legjobb 16-ban fiú kenguruink

Régiós győztesként jutott be az ország legjobb 16 csapata közé Nemzeti Kosárlabda Akadémiánk U11-es fiúcsapata. 272 együttesből kerültek be a legjobbak közé.

Elolvasom 2018.05.10. 19:03

PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia eredmények - 2018/18. hét

Kenguru korosztályban régiós jamboreen jártak mind a lányok, mind a fiúk. A serdülő fiúk pedig az országos „B” döntőbe verekedték magukat. Heti összefoglaló az eredményekről.

Elolvasom 2018.05.06. 21:10

U11-es megyei kosárválogatottak tornája

Egyesületünk játékosai is szerepeltek az U11-es korosztály számára kiírt megyei válogatottak tornáján, amit immár 7. alkalommal Szolnokon rendeztek meg mindkét nem számára.

Elolvasom 2018.05.01. 20:48

PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia eredmények - 2018/17. hét

Megkezdődött a szezonvégi rájátszások és finálék időszaka a kosárlabda utánpótlásban. Szinte valamennyi korosztályban döntőt vagy elődöntőt játszottak akadémistáink a héten. Összefoglaló.

Elolvasom 2018.05.01. 18:51

PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia eredmények - 2018/16. hét

Előnyt szerzett idegenben leány kadett csapatunk a kiemelt bajnokság alsóházi rájátszásában. A fiúknál viszont kikaptak kadettjeink a Kaposvártól. Heti összefoglaló.

Elolvasom 2018.04.24. 19:37

Harmadszorra nem sikerült

A 2016-os és a 2017-es aranyérem után ezúttal nem sikerült megnyernie csapatunknak az U20-as bajnoskág döntőjét, idén a Szeged hódította el a bajnoki címet.

SZTE-Szedeák - Pécsi VSK-VEOLIA 79-77 (21-21, 20-22, 15-15, 23-19)
Férfi kosárlabda U20-as bajnokság döntője. Budapest, Sport11 Sportközpont, 500 néző

Elolvasom 2018.04.22. 19:40

Döntőbe jutottunk!

Már az első félidőben dűlőre vittük a dolgot a Falco elleni U20-as elődöntőben, így Juhász Olivér vezette csapatunk zsinórban harmadik éve, ismét finálét játszhat.

Pécsi VSK-VEOLIA - Falco KC Szombathely 90-74 (26-19, 24-10, 23-23, 17-22)
Férfi kosárlabda U20-as Nyolcas Döntő, elődöntő. Budapest, Sport11 Sportközpont

Elolvasom 2018.04.21. 19:40

A szívünk vitt minket a négybe!

Bár a Vasas szinte végig vezetett ellenünk, U20-as csapatunk óriásit küzdve, a legvégén megfordítva a meccset legyőzte a fővárosiakat a bajnoki nyolcas döntő első körében, így bejutott a négy közé.

Pécsi VSK-VEOLIA - Vasas Akadémia 75-72 (18-21, 18-19, 19-21, 18-11)
Férfi kosárlabda U20-as Nyolcas Döntő, negyeddöntő. Budapest, Sport11 Sportközpont

Elolvasom 2018.04.20. 18:10

B33: országos fináléban a juniorjaink

Mind a lányok, mind a fiúk bejutottak a B33-as bajnokság junior korosztályos országos döntőjébe. A fiúknál a legjobb nyolcban két csapatunk is szerepel.

Elolvasom 2018.04.20. 15:37

Harmadszor is nekifutunk

Péntektől rendezik az U20-as bajnokság nyolcas döntőjét, amelyben a PVSK-Veolia is érdekelt. 2016 és 2017 után arra hajtunk, hogy csapatunk zsinórban harmadszor is megszerezze az aranyérmet.

Elolvasom 2018.04.19. 17:38

U20: A 2. helyen zártuk az alapszakaszt

Vereséggel zártuk az alapszakaszt és a második helyen végeztünk. Májusban jön a nyolcas döntő.

Falco KC Szombathely - Pécsi VSK-VEOLIA 74-69 (22-20, 13-13, 21-18, 18-18)