Csákberény: 2 arany, 7 ezüst és 5 bronzérem a mérlegünk

Tájfutóink az Egyesületi Váltóbajnokságon, illetve az Egyéni Normáltávú Bajnokságon vettek részt.

A PVSK versenyzői Csákberény térségében két bajnokságon is indultak. Szombaton az Egyesületi Váltóbajnokságon az egyesületek férfi és női 5-5 fős csapatai mérték össze erejüket, vasárnap az idei utolsó egyéni bajnokságra, a normáltávúra került sor.

A szombati napon két női váltónk is dobogóra került. Az első csapatunk a 2. helyen végzett, a kettes számú váltónk a bronzérmet szerezte meg. Ez utóbbi összeállításának különlegessége, hogy együtt szerepelt a Viniczai család négy tagja Vinczainé Kovács Ildikó és három lányuk. A férfi váltónk ugyancsak a 3. helyen végzett.

A váltók összeállítása és eredményei:

2. helyezett: Nők (1. csapat)
- Pataki Réka Dalida, Pataki Virág Lara, Szuromi Hanga, Szuromi Luca és Kovács Filoména.
3. helyezett: Nők (2. csapat)
- Viniczai Hanga, Viniczai Judit, Kovács Gréta, Viniczainé Kovács Ildikó, illetve Viniczai Csenge.
3. helyezett: Férfiak
- Vozár Mátyás, Kovács Barnabás, Szuromi Áron, Szuromi Mátyás, Baumholczer Máté.

Vasárnap a normáltávú bajnokságon 2 arany, 6 ezüst és 2 bronzérem született. Bajnoki címet szerzett az N16 -os kategóriában Szuromi Hanga és az N20-as kategóriában Szuromi Luca.