Folytatódott a kispályás öregfiú labdarúgó bajnokság

Az őszi harmadik fordulóval a PEAC rendezésében, de a PVSK pályán folytatódott a Dél-dunántúli Régió 58 év feletti Kispályás Labdarúgó Országos Bajnokság, amelynek rendezésében az idei évben az MLSZ Pécsi Igazgatósága is oroszlárészt vállal, és az "Egy életen át kell játszani" néven fut.

Az öt csapat részvételével bonyolított fordulóval kapcsolatban a PVSK csapatvezetőjét, Szárazi Kázmért kérdezte Nyilas László. Sajnos, a Komlón rendezett második fordulóban betegségek és sérülések miatt nem tudtunk részt venni. A hétvégén a PVSK két műfüves pályáján rendezte a PEAC a harmadik fordulót, jól előkészített pályák voltak, és ami rendkívül fontos volt, hogy az időjárás is kegyeibe fogadta a résztvevőket. Öt csapat, a Komló, a PMSC, a PVSK, a Bóly és a PEAC részvételével zajlott rendezvényen a játékidő 1X20 perc volt.

A PVSK szempontjából a következő eredmények születtek:

PVSK–PEAC 20

PVSKBóly 1–1

PVSKKomló 20

PVSK–PMFC 0–2

A PMSC nyerte az első fordulót, a Bóly a másodikat, a harmadikban is a PMSC volt a legjobb. Most a PVSK a második helyen végzett. Annyit elmondhatok, hogy a Bóly ellen egy öngólt és két kapufát lőttünk, tehát szerencsénk sem volt. Ezzel az őszi fordulónak vége, a torna tavasszal folytatódik. Még egy torna szerveződhet az idei évben, de ez még folyamatban van. Most hosszabb pihenő következik, remélem, tavasszal még jobbak leszünk.fejezte be tájékoztatóját Szárazi Kázmér.