Kosárlabda Utánpótlás eredmények - 13.hét

Hét mérkőzést játszottunk az ünnep hetében.

VASAS AKADÉMIA A - PVSK LEÁNY U18 A 84-31 (22-9, 23-6, 19-5, 20-11)

2024.03.27. 18:30

Leány junior bajnokság

Budapest, Vasas Pasaréti Sportcentrum

U18A: Dömös Hédi (5/3), Emma Emelieze (3), Gyuró Roberta (9/6), Mayer Dorina (11/6), Séra Zsófia (-), Réger Adél (-), Kis-Simon Cintia (-), Simon Lídia (-), Sánta Gréta (3/3), Jászberényi Júlia (-)

Debreceni Eszter: Tudtuk, hogy egy olyan csapattal mérkőzünk meg, akik nem ebbe a csoportba valók és akik mind fizikálisan, mint centiben és súlyban is bőven beelőznek bennünket. DE mindezek mellett az sem mellettünk szólt, hogy hat nap alatt ez volt a harmadik mérkőzésünk közel 2000!!!! km kíséretében. Ez még a profiknak is sok, nemhogy ezeknek a kislányoknak....végre jöhet egy kis pihenés, feltöltődés és utána már gőzerővel készülünk a "B" döntőre!

PVSK LEÁNY U16A / U18B - BAJAI NKK 53-45 (12-8, 17-10, 8-13, 16-14)

2024.03.28. 12:30

Szamosi Nándor Sportcsarnok, Pécs (Verseny utca 11.)

U16A/U18B: Végh Nóra (-), Bota Napsugár (11), Daróczi Johanna Lili (-), Hőgye Paulina (-), Kőhegyi Sarolta Linda (2), Németh Tamara Kíra (-), Pirisi Eszter (15), Szabadi Lea (8), Szerecz Blanka (14/3), Kilián Dorottya (-), Albrecht Nóra (-), Novreczky Hanga (-), Nagy-Bán Rebeka (3)

Csutorás Fanni: Fontos mérkőzést sikerült megnyerni hazai pályán! Bár voltak hullámvölgyek, leginkább a 3. negyedben, de egy percre sem adták ki a lányok a kezükből ezt a mérkőzést. Gratulálok a játékosaimnak a győzelemhez és köszönjük szépen a kilátogatott szülőknek a szurkolást!

ZKTE - PVSK LEÁNY U16A / U18B 90-47 (18-22,13-7,28-13,31-5)

2024.03.25. 16:30

Zalaegerszeg, Ostoros csarnok

U16A/U18B: Simon Lídia (3/3), Végh Nóra, Kis-Simon Cintia, Daróczi Johanna Lili, Kőhegyi Sarolta Linda, Németh Tamara Kíra (6), Kilián Dorottya (7/3), Jászberényi Júlia (4), Réger Adél (23/3), Matta Olívia (2), Nagy-Bán Rebeka (2)

Tiszay- Rákosi Katalin: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést. Sok labdát szereztünk, pontos befejezéseink voltak és a védekezésünk is a helyén volt. Aztán a nagy szünet után, mintha egy teljesen más csapat lépett volna a pályára. Egyszerűen nem találtuk a helyünket, eladtuk a labdákat és a támadásainkat sem tudtuk kosárral befejezni. Gratulálok az ellenfél csapatának.

Férfi Kosárlabda Utánpótlás

KASI/B - PVSK FIÚ U18/B 54-92 (12-24, 14-27, 11-18, 17-23)

2024.03.26. 18:00

Fiú junior bajnokság

Kaposvár Gyakorló Gimnázium

U18 A/B: Gyurka Dániel (8), Szabó Damján (1), Fitus-Barics Dániel (6), Bohár Bálint (6), Bohár Marcell (5/3), Földing Zalán (9/3), Takács András István (17), Kis-Balázs Szabolcs (19/3), Pálfalvi Botond (12/3), Csiga Zsombor (5/3), Szerecz Boldizsár (4)

Sponga Bence: Bár fegyelmezettségben és szervezettségben még mindig van hova előre lépnünk, jó volt látni a kellő agresszivitást védekezésben, valamint a rendezetlen védelem elleni támadásaink sebessége se hagyott maga után kívánnivalót. Ellenfelünknek sok sikert kívánunk!

DOMBÓVÁRI KOSÁRSULI KE - PVSK FIÚ U18/B 82-67 (16-7, 26-17, 25-24, 15-19)

2024.03.28. 18:00

Szuhay Sportcentrum, Dombóvár

U18 A/B: Gyurka Dániel (6), Szabó Damján, Fitus-Barics Dániel (10/6), Bohár Bálint (2), Bohár Marcell (5/3), Földing Zalán (7), Takács András István (5), Kis-Balázs Szabolcs (6), Pálfalvi Botond (17/6), Csiga Zsombor (9)

Sponga Bence: Utólag sajnálhatjuk, hogy nem tudtuk, vagy inkább nem akartuk kihasználni ellenfelünk hibáit, pedig jó lehetőségünk lett volna ma a győzelemre. Ellenfelünknek gratulálunk!

PVSK FIÚ U16 A - SZOMBATHELYI SPORTISKOLA U16 49 - 85 (17-22,8-19,12-26,12-18)

2024.03.28. 15:00

Fiú kadett bajnokság

U16 A/B: Galambos Gábor (4), Nagy Ádám (2), Szerecz Boldizsár (2), Szundi Zsigmond József, Majorosi Dániel, Rácz Gergely (4), Erdélyi Barnabás (6), Rácz Gábor (13/3), Rédei Joel Patrik (5), Horváth Levente (11/3)

Juhász Olivér: Egyre több kosárlabdát tartalmaz az, amit a pályán csinálunk. Ha annyira hittünk volna magunkban 40 percig, mint az első 6-7 és az utolsó 2-3 percben, ennél sokkal szorosabb mérkőzést játszhattunk volna.

PVSK FIÚ U16 B - ATOMERŐMŰ GYKSE U16/B 84-74 (18-22, 17-24, 18-22, 31-16)

2024.03.26. 14:00

U16 A/B: Nagy Ádám (4), Bálizs Richárd (4), Bencze Bálint (4), Kriszt Konrád, Krizsics Milán (26/9), Kürti Bálint Zalán, Schmidt Áron (6/3), Szabó Levente (2), Erdei Dániel (12), Radó Sebestyén, Rotter Zalán (26/3)

Drab Attila: A mérkőzésen voltak jó, közepes és rosszabb periódusaink is. Ami jó, hogy észrevettük mi történik, ha fellőjük a labdát. Ebben mindenképpen látok előrelépést. Voltak jó megoldások, amik úgy gondolom még nem tudatosak, ezen még dolgoznunk kell. Örültem, hogy megint volt olyan játékosom, aki felülmúlta várakozásaimat. Gratulálok ellenfelünknek!