Labdarúgó utánpótlás eredmények - 47. hét

Két értékes győzelem, egy nem várt és három kalkulált vereség.

PVSK U19 - SÁRBOGÁRD SE 2-3 (1-1)

2023.11.26. 12:00

MLSZ regionális U19-es alap bajnokság, Délnyugati csoport, 13. forduló.

PVSK Sportközpont, Pécs, Verseny utca 11-13.

PVSK U19: Körösztös Áron Vince - Budavári Bendegúz, Mayer Dávid, Rogács Levente, Bölcskei Denisz, Thurzó Benjamin, Tomek Milán, Cseresnyés Ferenc, Vígh Bendegúz Balázs, Majdik Márk, Pesti Albert (1), Gyurás Máté László, Bátor Dávid, Csík László, Bocz Miklós, Róth Zalán (1), Mitrovik Alexander.

Andreidesz József: Szerettük volna győzelemmel zárni ezt az őszi szezont, sajnos nem sikerült. Hazai pályán három gólt kapni, az egyenlő a vereséggel. Óriási hibákat követtünk el, amit ellenfelünk ki is használt. Rengeteg rossz átadás, pontatlan befejezés és sok rossz döntés jellemezte a játékunkat. Az elmúlt mérkőzésen a játékunkban volt minőség, ez ma hiányzott! Ennek ellenére is ezt a mérkőzést meg kellett volna nyernünk, ha a helyzeteinket kihasználjuk. Az őszi szezont a negyedik helyen zárjuk, tavasszal előre kell menekülnünk, hogy megismételjük az elmúlt évi sikeres szereplésünket!

PVSK U17 - FERENCVÁROSI TC 1-4 (1-3)

2023.11.25. 15:00

MLSZ Országos U17 Kupa 3. forduló.

PVSK U17: Nagy Benedek (Bökönyi László Péter) - Dráb Péter, Farkas Marcell Milán, Fejes Olivér, Fodor Levente, Krausz Martin Bendegúz, Reményi Péter, Rózsavölgyi Gergő, Sándor Gergő (1), Tóth Martin, Pintér Balázs, Óbert Olivér, Hawkins George Zed, Huber Milán, Orlovics Olivér, Nimmerfroh Balázs.

Klock György: Egy nagyon jó mérkőzést játszottunk a nálunk magasabban kvalifikált és korosztályos válogatottakból álló Ferencváros ellen. Volt két olyan kapott gól, gondolok itt a tizenegyesre és a potyagólra, amit ha el tudunk kerülni, akkor még szorosabbá válik a mérkőzést. Számunkra nagyon jól kezdődött a meccs. Gondolok itt arra, hogy taktikailag szervezetten és fegyelmezetten betartották a srácok azt amit megbeszéltünk. Próbáltunk szűken védekezni és a széleken támadásokat vezetni. Így elmondható, hogy az első 20-25 perc inkább rólunk szólt. Vezetést tudtunk szerezni és kellett az ellenfél kapusának is a bravúrja ahhoz, hogy ne legyen kettő null. A két csapat közötti különbség fél óra elteltével kezdett kirajzolódni. Ekkor már kiegyenlítettek és át is vették a vezetést. Az idő előrehaladtával látszott rajtunk a mentális és a fizikális fáradság. A mérkőzés vége felé már tíz emberre is fogyatkoztunk egy két sárgás kiállítás során. Innentől kezdve a vége már nehéz volt, hiszen csak a védekezésre tudtunk összpontosítani. Ezt valamilyen szinten meg oldottuk és több gólt már nem rúgott az ellenfelünk. Összességében jó mérkőzést láthattak a hideg ellenére kilátogató nézők. Mi elmondhatjuk, hogy mindent megtettünk és emelt fővel búcsúztunk a kupa sorozattól. Még egyszer gratulálok a játékosaimnak!

PVSK U15 - NAGYATÁDI FC 1-0 (1-0)

2023.11.25. 10:00

MLSZ regionális U15-ös alap bajnokság, Délnyugati csoport, 13. forduló.

PVSK U15: Keszler Bence (Madarász Árpád) - Andrási Dániel, Berecz Hunor, Gelencsér Dániel, Ittzés Bese Bendegúz, Juhász Levente, Novák Zsombor, Pfaff-Dukai Előd, Pintér Bálint, Ruppert-Czigler Márton, Zentai Ármin Mór, Benkő Zalán (1), Späth Péter, Wittenberger Kornél, Gulyás Zsombor, Mecseki Bálint, Keresztes Bálint.

Stiefel László: Ha röviden értékelem a mérkőzést, két pozitívumot tudok megemlíteni: nyertünk, illetve Keresztes Bálint hosszú sérülést követően visszatért. Mezőnyben, labdabirtoklásban végig domináltunk, a támadóharmadban körülményesek, lassúak voltunk. Ezen, és a helyzetkihasználáson javítanunk kell.

SZENTLŐRINC SE - PVSK LABDARÚGÓ KFT U15B 7:0 (7:0)

2023.11.21. 17:00

MLSZ regionális U15 alap bajnokság, Délnyugati csoport 12. forduló.

Sporttelep, Szentlőrinc.

PVSK U15B: Dákai Botond - Bakos Roland, Csik Zsombor, Csomor Szabolcs, Deverdics Milán, Gáti Dominik Milán, Horváth Máté, Macsányi Martin, Radics Bálint, Szabó Máté, Szin Noel Gábor, Grosch Dominik, Lukács Nimród, Bayer Bence.

Puller Patrik: Gratulálok a Szentlőrinc csapatának! Büszke vagyok a srácokra az eredmény ellenére, mivel hiába kaptunk ki 7:0-ra, a teljes mérkőzés alatt a saját játékunkat tudtuk játszani és az eredmény ellenére is sikeresen, ugyanis azt kértem tőlük, hogy ne támadjanak ki, szűkítsük a területeket és maradjanak a megbeszélt területen belül, amit teljesítettek és többször is kontrákkal tudtunk támadni. Az ellenfél dolgát megnehezítették a srácok, mivel nehezen találták meg a réseket a hazai játékosok. Leginkább magunknak köszönhetjük az első félidőben bekapott hét gólt ugyanis többször kaptunk gólt kipattanókból, mivel nem reagáltunk időben és mellesleg szögletből későn reagáltük le az adott szituációkat. A második félidővel maximálisan elégedett vagyok ugyanis kapott gól nélkül lehozták a srácok azt a félidőt és emellett nagyon fegyelmezettek voltunk végig a második félidőben és amiket megbeszéltünk mind tartották. A második félidőben végre éreztem azt, hogy csapatként dolgoztunk együtt és végig egymást segítve küzdöttük le azt a félidőt. Van még hova fejlődnünk, de van már mire építenünk, ugyanis ez a második félidő volt eddigi legjobb teljesítményünk! Fel a fejjel és megyünk tovább előre! Hajrá Vasút!

KAPOSVÖLGYE LUE - PVSK LABDARÚGÓ KFT U15/B 11-0 (3-0)

2023.11.24. 13:00

Kaposvári Egyetem

PVSK U15B: Dákai Botond, Deverdics Milán, Gáti Dominik Milán, Horváth Máté, Radics Bálint, Szabó Máté, Szin Noel Gábor, Grosch Dominik, Lukács Nimród, Bayer Bence, Hegedűs Levente Gusztáv

Puller Patrik: Gratulálok a Kaposvölgye csapatának! A mai mérkőzésnek egyértelműen nem mi voltunk az esélyesei, nekünk nem volt veszteni valónk. Meg szerettük volna lepni a hazai csapatot, vagy legalább megnehezíteni a dolgát. A srácok mindent megpróbáltak a jelenlegi bajnokesélyes csapat ellen! Büszke vagyok rájuk, ugyanis 11 fővel álltunk ki és csere nélkül játszottuk végig a mérkőzést! Az első félidőben jól működött a védekezésünk és nehezen találták a réseket a Kaposvölgye játékosai, ennek köszönhetően a bajnokesélyes csapat ellen, csak három gólt kaptunk, ebből kettőt szögletből és egyet 11-ből. A második félidőben sajnos bealudtunk és jöttek sorba a hibáink, aminek köszönhetően szétestünk, az ellenfél pedig kihasználta a hibáinkat. Csapatom elfáradt, amit megértek, hiszen 11 fővel álltunk fel. Ebből adódóan nyolc gólt kaptunk a második félidőben! Az eredmény ellenére én büszke vagyok a srácokra, ugyanis elindultak a fejlődés útján, tudom jól honnan indultunk és most hol tartunk, és ez csak jobb lesz! Megyünk tovább és folytatjuk a fejlődési utunkat! Hajrá Vasút!

PVSK U14 - SZEKSZÁRDI UFC 2-0 (1-0)

2023.11.26. 10:00

MLSZ Regionális U14-es bajnokság, Délnyugati csoport, 12. forduló.

PVSK U14: Keszler Bence (Madarász Árpád) - Ambrus András, Lukács István, Kiss Máté, Legeza Gergő, Simon Kornél, Simon Kristóf, Jenovai-Háda Dominik, Váradi Bence Barnabás , Lengyel Ábris, Kedves Dominik, Berecz Hunor, Csonka Máté, Molnár Ármin

Pintér Csaba: A kezdeti bizonytalanság után magunkra találtunk és onnantól domináltuk a mérkőzést. A játék minden elemében felülmúltuk az ellenfelet és magabiztos, jó játékkal győztük le a listavezetőt. Gratulálok minden játékosnak, aki ma pályára lépett! Külön kiemelném, hogy a meccskeretből kimaradók is eljöttek szurkolni a csapatnak a télies időjárás ellenére. Ezt nevezik csapategységnek! Megyünk tovább a megkezdett úton.