Élő: Szentes - PVSK Mecsek Füszért

2015.04.11. 18:00 | ÉLŐ eredmény és statisztika a mérkőzésről !!

Szentes - PVSK Mecsek Füszért 12-7 (2-1, 1-1, 5-2, 3-3)
E-On Férfi Vízilabda OB I. alsóházi rájátszás, 1. mérkőzés. Szentes, Városi Sportuszoda

PVSK Mecsek Füszért: Kósik Soma (Duvnjak Starcevic Borna), Horváth Zsombor, Polovic Krisztián, Danilo Cabrilo, Szedmák Dávid, Csacsovszky Alex, Francsics Dániel, Lajkó Márton Mihály, Práczky Károly, Müller Máté, Krizsán András, Csaba Márton, De Blasio Domenico. Edző: Lukács Gergely

Előzetes: Szentesen indul a küzdelem a bentmaradásért

Új információkért FRISSÍTSE AZ OLDALT !!

1. negyed
---
Eredmény [ 2-1 (2-1)
Legjobb dobóink: Csacsovszky Alex 1,

Jól kezdtük a mérkőzést. Miután a Szentes büntetőt hibázott, megszereztük a vezetést 0-1. A szentes a negyed végén egyenlített 1-1, majd 11 másodperccel a negyed előtt megszerezte a vezetést 2-1.

2. negyed
---
Eredmény [ 3-2 (1-1)
Legjobb dobóink: Müller Máté 1,

A negyed nagy küzdelmet hozott 1-1 góllal. Kiegyenlített a játék.

3. negyed
---
Eredmény [ 8-4 (5-2)
Legjobb dobóink: Polovic Krisztián 2,

Gólgazdag negyeden (5-2) vagyunk túl, de ez a PVSK Mecsek Füszért hátrányára történt. 8-4-es Szentes vezetéssel kezdjük a végjátékot.

4. negyed
---
Eredmény [ 11-7 (3-3)
Legjobb dobóink: Müller Máté 1, De Blasio Domenico 1, Horváth Zsombor 1,

Az utolsó negyed kiegyenlítettebb volt (4-3), három gól lőttünk. A mérkőzést 11-7-re a Szentes nyerte, folytatás 04.22-én 19:00 órakor az Abay N.O. Sportuszodában.

MVSZ Élő eredmény és statisztika. Klikk !!