Budaörs - PVSK U15 - fiú utánpótlás labdarúgás 7-1 (5-1)

• 2022.10.29. 13:00
  • MLSZ Regionális U15 Kiemelt Nyugat
  • Budaörsi Városi Stadion, Budaörs

U15: Szücs Barnabás, Handler Ákos, Maurer Benjámin, Kiss Tamás, Dömötör Bence Barnabás, Fülöp Ármin Benedek, Hawkins George Zed, Vastagh Berton, Juhász Tamás Péter, Kondor Csanád Pál, Lóth Noel, Orlovics Olivér (1), Puskás Dominik, Scholtz Botond, Vígh Péter Benedek

Klock György: Ezen a mérkőzésen a fizikális különbségek döntöttek, nagyon sajnálom, hogy ilyen arányban. A mérkőzés 2:1-es állásánál az ellenfél 190-200 cm magas játékosai mellett eltörpültünk. Következet három szögletrúgás, amit be is fejeltek. Így már a félidőre el is dőlt a mérkőzés. Egyetlen pozitívum, hogy már volt több kidolgozott helyzetünk, ami eddig nemigen jellemezte a csapat játékát. Az első félidőben egy kapufa és egy ajtó-ablak ziccer, a másodikban szintén volt három nagy helyzetünk, de sajnos ezek mind kimaradtak. Az az igazság, hogy ellenfelünk nagyon jó játékerőt képviselt.