Nagyszerűen szerepeltek a PVSK ifjú sportlövői az országos bajnokságon

Az országos csúcs mellet két arany és egy ezüstéremmel tértek haza fiatal sportlövőink Komáromból.

Elolvasom 2022.12.20. 11:27

Országos bajnok a PVSK sportlövő csapata

Sportlövőink továbbra is szállítják az érmeket és az értékes helyezéseket. A légpuskás lánycsapat magyar bajnok lett!

Elolvasom 2022.11.28. 11:35

Európa-bajnoki cím Ablonczy Orsolya vezetésével

A PVSK sportlövőinek szakosztályvezetője irányította a magyar puskás csapatot az Európa-bajnokságon.

Elolvasom 2022.10.07. 13:42

Amikor nem csak tanítja de tudja is

"Aki nem tudja, tanítja" - tartja a mondás. Nos, a megállapítás Pető Andreára, a PVSK sportlövőinek edzőjére biztosan nem igaz, hiszen versenyzőként is bizonyított.

Elolvasom 2022.10.06. 10:22

Komáromból is érmekkel tértek haza sportlövőink

Hétvégén a PVSK sportlövői Komáromban versenyeztek ezévi utolsó tűzfegyveres versenyen. A fiataljaink közül a fiú csapat kétszer is dobogóra állhatott és Gebhardt Ákos egyéniben is érmet szerzett.

Elolvasom 2022.09.19. 13:41

Két csapatunk is ezüstérmes lett a sportlövő országos bajnokságon

Junior és Felnőtt Országos Bajnokságon jártak a PVSK sportlövői hétvégén.

Elolvasom 2022.08.02. 15:00

Sikeres versenyrendezés, nagyszerű eredmények

A PVSK Sportlövő Szakosztálya a múlt hétvégén három napos Eb-Vb válogatót rendezett a Nyírfa utcai lőtéren.

Elolvasom 2022.07.05. 14:38

Ezúttal Budapestről hoztak haza érmeket és jó helyezéseket sportlövőink

A PVSK sportlövői hétvégén a Nyári Budapest Bajnokságon vettek részt tíz versenyzővel.

Elolvasom 2022.06.21. 10:31

Maratoni sportlövőhétvége

A hétvégén három versenyen is részt vettek a PVSK sportlövöi.

Elolvasom 2022.06.01. 10:41

Dobogós helyek a Budapest Kupán

Hétvégén a Budapest Kupa II. fordulóján versenyeztek a PVSK fiatal lövészei.

Elolvasom 2022.04.13. 13:40

Hegedűs Abigél új országos csúcsot lőtt

Eredményes hétvégét zártak fiatal sportlövőink. Kiemelkedő eredmény, új országos csúcs is született a hétvégi meghívásos sportlövő versenyen.

Elolvasom 2022.04.05. 15:45

A Légfegyveres Budapest Bajnokságon jártak sportlövőink.

A fővárosban10 fővel képviseltük szakosztályunkat a serdülő korcsoporttól a felnőttekig.

Elolvasom 2022.03.15. 20:56