Tatabányán és Eszéken léptek tatamira a PVSK judosai

Tatabányán rendezték meg a 2003-ban születettek Magyar Bajnokságát. Ezen 3 versenyzőnk vett részt. Nagy küzdelmek állnak a fiatalok mögött.

Lovász Bence 35 kg-ban 19 induló közül szerezte meg a 3. helyezést, ezzel a dobogón a bronz érmet adhatták át versenyzőnknek. Köszegi Levente 38 kg-ban a 7. helyen zárta a versenyt.

Már hagyományosan minden évben részt vesznek judokáink az Eszéken megrendezett nemzetközi Judo versenyen. Ismét szép számmal vállalták a megmérettetést szakosztályunk versenyzői. Igazi felkészítő verseny volt a fiataloknak, akik szerb, román, horvát versenyzőkkel mérték össze tudásukat. U8, U10, U12, U14, U16, U18-as korosztályban került sor a mérkőzésekre.
---
Ezen a versenyen a következő eredmények születtek:
2 helyezett: Dani Balázs 21 kg, Grassy Márk 28 kg, Pál Alexa 28 kg, Ronta Fruzsina 44 kg, Kovács Márió 38 kg 3. hehyezett: Böngyik Péter 27 kg, Uszkay balázs 24 kg,Rácz Bálint 34 kg, Harmat Ágoston 30 kg, Böngyik Anna 28 kg, Kiskó Gábor 46 kg Kenyeres Anna 70 kg
5. helyezett:Lipcsei Maja 40 kg, Horváth Tamás 30 kg

Edzők: Kersics Antal , Kersics Dávid, Szabó Zsolt, Pálfay Balázs