Élő: MATRO-PVSK Kupa - 2. nap

2015.09.12. 16:30 | ÉLŐ eredmény és statisztika a MATRO-PVSK Kupa mérkőzéseiről.

MAFC - KK VROS Osijek 75-79 (16-22, 22-19, 18-19, 19-19)
MATRO-PVSK Kupa férfi kosárlabda mérkőzés a 3. helyért. Pécs, Lauber D. Sportcsarnok 200 néző

Facebook élő eredmény és képek a mérőzésről Klikk >>

1. negyed [ 16-22

2. negyed [ 38-41 (22-19)

3. negyed [ 56-60 (18-19)

4. negyed [ 75-79 (19-19)

Összefoglaló a mérkőzésről: Egy a végsőkig kiélezett, mind a négy negyedben igen szoros mérkőzésen nyert a KK VROS Osijek és ezzel megszerezte a MATRO-PVSK Kupa 3. helyét. A MAFC két vereséggel a 4. helyen végzett.

PVSK-PANNONPOWER - Kaposvári KK 88-87 (24-20, 27-24, 26-19, 11-24)
MATRO-PVSK Kupa férfi kosárlabda mérkőzés az 1. helyért. Pécs, Lauber D. Sportcsarnok 600 néz

1. negyed [ 24-20 (24-20)

2. negyed [ 51-44 (27-24)

Nagyszerű játékkal a mérkőzés első felében vezet a PVSK. A döntőhöz méltó nagy csata folyik a pályán. Csapatunk az első negyed után - bár szorosan (27-24) - a második negyedet is hozta. Szünet.

3. negyed [ 77-63 (26-19)

4. negyed [ 88-87 (11-24)

Összefoglaló a mérkőzésről: A két szomszédvár nagy csatáját hozta a MATRO-PVSK Kupa döntője. A mérkőzés presztízsét az is mutatta, hogy Kaposvárról is szép számú közönség érkezett a mérkőzésre. Az első negyedtől kezdve jól és látványosan játszottak Csirke Ferenc tanítványai és a nagyszerű megmozdulásokkal jól szórakoztatták a Lauberbe kilátogató közönséget. Két perc volt hátra, amikor 83-78-ra vezetett a PVSK, több pécsi labdavesztés is volt és ezt a Kaposvár könyörtelenül kihasználta. 1:55-nél 83-82 volt az eredmény, miután PVSK időkérés és tömény izgalom volt a pályán. 1:19, kaposvári hárompontos, már vezet a vendég csapat 83-85-re. Az utolsó perc idegtépő párharcát - amiben még két időkérés is volt, és büntetőpárbaj - a PVSK bírta jobban és 88-87-re nyerte a kupát.