Élő: MATRO-PVSK Kupa - 1. nap

2015.09.11. 16:30 | ÉLŐ eredmény és statisztika a MATRO-PVSK Kupa mérkőzéseiről.

Kaposvári KK - KK VROS Osijek 89-73 (17-20, 33-13, 26-16, 13-24)
MATRO-PVSK Kupa férfi kosárlabda 1. mérkőzés. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok 400 néző

Facebook élő eredmény és képek a mérőzésről Klikk >>

1. negyed [ 17-20 (17-20)

2. negyed [ 50-33 (33-13)

3. negyed [ 76-49 (26-16)

4. negyed [ 89-73 (13-24)

Vége a mérkőzésnek. Az első félidőben még vezetett az Eszék, de a 2. negyedtől átvette az irányítást a Kaposvár és magabiztosan nyerte a mérkőzést úgy is, hogy a végén már kiengedhetett.

PVSK-PANNONPOWER - MAFC 76-63 (17-18, 15-16, 29-13, 15-16)

1. negyed [ 17-18 (17-18)

2. negyed [ 32-34 (15-16)

3. negyed [ 61-47 (29-13)

4. negyed [ 76-63 (15-16)

Vége a mérkőzésnek. Bár a félidőig pár ponttal vezetett a MAFC a 3. negyedben robbantott a PVSK és ez meghozta a végső győzelmet, illetve a holnapi döntőbe jutást.

A MATRO-PVSK Kupa döntőjét a Kaposvári KK ellen vívjuk holnap 19:00 órakor.