Egy pontot elhoztunk Villányból

Egy Pécs környéki borvidéken tett látogatás mindig nagy élmény a labdarúgó csapatok számára, hát még ha az eufórikus állapothoz győzelem is társul. Nos, ez a kettős öröm fogalma a PVSK-nak nem adatott meg, igaz egy pontot sikerült elhoznia vasárnap Villányból.

Labdarúgó mérkőzés: Villány TC - PVSK 1-1 (1-0)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 25. forduló. Villány, Labdarúgó pálya 100 néző

Vezette: Jakab (Tatai, Schuller)

PVSK: János, Laki, Cvenits, Koronics, Mufics, Somogyi, (Turi a 75. percben) Majoros, Antalovics, Lajtai, Kása, Arató, (Duthweiler a 72. percben). Vezetőedző: Turi Zsolt

Az első félidőről talán azt is mondhatjuk, többet birtokoltuk a labdát, de a 29. percben lőtt góllal, mégis a Villány vezetett 1-0-ra a félidőben.

A második félidőben a PVSK jóval többet támadott, és az 51.percben Lajtai megszerezte az egyenlítő gólt, és mivel nem esett több gól, a végeredmény 1-1 lett.

A 78.percben Lajtait (PVSK), második sárga lap után a játékvezető kiállította.

Turi Zsolt vezetőedző, PVSK: "Óriási sikerként könyvelhetjük el az egy pont megszerzését, mivel erősen tartalékos fiatal csapatomnak bravúr volt a pontszerzés. Gratulálok a fiúknak a lelkes, illetve odaadó játékukhoz."