Továbbjutottunk a labdarúgó Magyar Kupában

A PVSK Megye I-es labdarúgó csapata szokatlan időpontban, csütörtökön játszott MK mérkőzést, és már az első félidőben bebiztosította a továbbjutást.

Labdarúgó Mérkőzés: Gyód SK - PVSK 1-4 (0-4)
Férfi Labdarúgás, Magyar Kupa Megyei selejtező, 2. forduló. Pellérd 50 néző

MLSZ elektronikus jegyzőkönyv. Klikk !!

PVSK: Tamicza B., Antalovics M., Laki J., Koronics E., Mufics Gy., Fábián D., Somogyi A., (Dutweiler Á. 65. perc, csere) Majoros K., Kása P., Szabó D., Tóth T., (Miltner Sz. 65. perc, csere) Vezetőedző: Túri Zsolt

Eredmény alakulása, gólok: Kása 17 perc 0-1, Somogyi 28. perc, 0-2, Kása 34. perc, 0-3, Szabó 38. perc 0-4, (Valamennyi PVSK) 47. perc, 1-4

A tavalyi évben lejátszott első forduló után a másodikban Pellérden léptünk pályára a Gyód ellen, és magabiztos játékkal jutottunk tovább.

Túri Zsolt vezetőedző, PVSK: "A sok fiatallal felálló csapatom rengeteg helyzetet dolgozott ki a mai maccsen, amelyből négyet sikerült érvényesítenünk."