Tavaszias időben rendezték az Ősz Kupát

A Pécsi Vörös Meteor rendezésében bonyolított, Kővágótöttös térségében rendezett regionális tájfutó versenyen több első helyet szereztünk.

A szakmai értékelést Vonyó Pétertől, a PVSK tájfutóinak vezetőjétől kértem. – Fura időszakot zárunk az idén, hiszen sok verseny elveszett, volt olyan, amit csúsztatva megrendeztek, az utóbbi négy hétben nyolc rendezvényen vettünk részt, tehát szakmailag nehéz értékelni az évadot. Az Ősz Kupa egy levezető, szabadidős verseny volt, ezen összességében közel nyolcvan fő vett részt, mi 20 versenyzővel. Mivel néhány kategóriában csak a mi versenyzőink indultak, olykor háziverseny lett a futamból.

Az eredményényeket a tájfutók szakosztályvezetőjétől tudtam meg. - Az alábbiak nyertek - kezdte Lipp József - F16/b kategóriában Simon Ádám, F21/b-ben Erki Ármin, F/35-ben Rosinger Zsolt, F/45-ben Pataki Gábor, F55/b-ben Viniczai Ferenc, N21/b-ben Viniczainé Kovács Ildikó végeztek az első helyen. A legközelebbi versenyünk november 14-én a PVSK Kupa lesz, ekkor értékeljük az egész évet is - fejezte be a szakosztályvezető.