Október közepén Szlovákiában, Losonc mellett, rendezték a Tájékozódási Futók ez évi két utolsó, két napos bajnokságát.

Az első napon a Normáltávú Egyéni Bajnokság küzdelmei zajlottak. A férfi felnőtt kategóriában Baumholczer Máté (képünkön) győzött, ezzel sorozatban harmadszor lett normáltávú egyéni bajnok. Ugyancsak 1. helyezett lett az N40 kategóriában Benedek Virág.

​Az utánpótlás kategóriákban elért helyezések: N16 kategóriában Werner Boróka 3.hely F18 kategóriában Schauermann Barnabás 4.hely N18 kategóriában Pataki Virág 6.hely F20 kategóriában Kovács Barnabás 6.hely A szenior versenyzők további eredményei: N45 Bótor Barbara 4.hely F50 Pavlovics Gábor 3.hely F80 Ijjász István 3.hely

A második napon lebonyolított Pontbegyűjtő Csapatbajnokságon az N105 - ös szenior kategóriában bajnoki címet szerzett a Benedek Virág, Bótor Barbara, Huszár Petra összetételű csapat. A felnőtt férfiak között a Baumholczer Máté, Kovács Barnabás, Werner Péter alkotta csapat 4. helyen végzett. Az utánpótlás korosztályokban a dobogó második fokára léphetett a Schauermann Barnabás, Szuhán Gábor, Szuromi Áron összetételű F18 - as csapat. Pontszerző helyen végeztek a következő csapatok: F14 kategóriában Benke Somorjai Dávid, Budavári Andor, Rácz Mátyás 4..

N18 kategóriában Pataki Virág, Várvölgyi Dorka és Werner Boróka 5., F20 Kategóriában Gyenizse-Nagy András, Ortmann András, Werner Bendegúz 7. lett.