Nyolc érem a paksi Atom Kupán

A PVSK Judo Szakosztályának versenyzői a Pakson rendezett 38. Atom Kupa mindkét napján tatamira álltak.

Szakosztályunk 23 versenyzővel vett részt a tradicionális eseményen. Szombaton a diák korosztály versenyzői küzdöttek érmekért, helyezésekért. A Diák "C" korcsoportnak Magyar Kupát rendeztek, amin Papp Dániel első helyezett lett.
Rajta kívül Raffay András, Bálint Márton és Csapó-Jakabos Minka állhatott a dobogóra. A Diák "B", "A" korosztály versenyei is szép eredménnyel zárultak. Karlóczy Ákos harmadik helyezett lett a 38 kg súlycsoportjában.
Vasárnap serdülői és ifi versenyzőinkre vártak küzdelmek. Kenderesi Péter ezüst, és Cservenka Máté bronz éremmel zárta a serdülők versenyét. Ifik közül Ligeti Márt állhatott dobogóra, ö második lett súlycsoportjában.