Előnyben a Príma SE

Hiányos kerettel az elején még tartottuk magunkat, de a második félidőben ellenfelünk ritmust váltott és ezt mi nem tudtuk lereagálni. Előnybe került a Príma SE.

PVSK-Kronosz Kiadó - BKG-Príma SE 76-100 (12-26, 28-18, 18-31, 18-25)
Férfi kosárlabda NB I. B rájátszás (5-8. hely), 1. mérkőzés. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

Az előzményekről írtuk: Nincs még vége

A PVSK NB I. B-s csapata: Olasz 22, Berkics 8, Rosic U. 6, Drabasevic 20/12, Porrogi 4. Csere: Heimann 2, Popgyákunik, Riskó 5, Popadic 2, Futó B. 4, Carev A. 3. Vezetőedző: Juhász Olivér.

1. negyed [ 12-26 (12-26)

2. negyed [ 40-44 (28-18)

3. negyed [ 58-75 (18-31)

4. negyed, illetve végeredmény [ 76-100 (18-25)

Juhász Olivér, PVSK: - Nagyon hiányos kerettel vágtunk neki ennek a mérkőzésnek. Az első félidőben még tartottuk magunkat, védekezgettünk, ebből voltak könnyű kosaraink és kevés eladott labdánk volt. Aztán a második félidőben ellenfelünk ritmust váltott és mi nem tudtuk ezt lereagálni. Gratulálok nekik a győzelemhez.

Dr. Nagy Ágoston (BKG-Príma): - Nehéz időszak ez mindkét csapat számára, kinek ezért, kinek azért. Szerencsére sérülés nélkül lement a mérkőzés, úgy, hogy viszonylag színvonalas játékot mutattak a csapatok. Háromszor vissza tudott jönni a meccsbe a Pécs, de negyedszer már ez nem sikerült, így növelni tudtuk a különbséget a végére. Remélem, otthon is nyerünk és játszhatunk az ötödik helyért.