Bodán nyert, és továbbjutott a PVSK

A felkészülési mérkőzések után végre tétmeccset, Magyar Kupa mérkőzést játszott Bodán csapatunk. A Megye I-es ellenfél otthonában nagy gólkülönbséggel nyert a PVSK.

Labdarúgó mérkőzés: Boda ÖSE– Pécsi VSK 0-5 (0-3)
Férfi Labdarúgás, Magyar Kupa Megyei selejtező, 1. forduló: Boda, labdarúgó pálya: 50 néző

,

Jv: Joó (Karcagi, Gyenis)
Pécsi VSK: Mocsári – Kiss, Vida, Domonkos, Kaufmann, Szilárdi – Réfi, Ndjodo, Németh – József, Szeifert Vezetőedző: Reith Róbert
Cserék: Archie, Váradi, Zsifkovics,

Pécsi góllövők: Ndjodo 2, Kaufmann 2, Kiss

A gólok története:

12 perc: Ndjodo balról ügyesen adott be, a védők nem tudtak felszabadítani, és Kaufmann 4 méterről a hálóba lőtt 0-1!

30. perc: Kiss jobboldali pontos beadását Ndjodo (első képünkön látható) mintegy öt méterről fejelte a hazai kapuba 0-2

32. perc: A PVSK lőhetett szögletet, és Kiss és Ndjodo szinte lemásolták az előbbi szituációt. A jobbról érkező labdát ezúttal is fejjel jutatta a kapuba Ndjodo 0-3!

56. perc: Németh jobb külsővel pontosan indította a teljesen egyedül kiugró Kaufmannt, aki mintegy 12 m-ről lőtte be a negyedik gólunkat 0-4!

72. perc: Váradi adott be szögletet a jókor érkező Kiss magasra felugorva fejelt a bodai kapu jobb oldalába 0-5!

Augusztus 19-én rajttól a Megye I, a PVSK 19-én, vasárnap 17 30 órakor Lovászhetényben lép pályára

Reith Róbert vezetőedző, Pécsi VSK: - Nagyon örülök, hogy továbbjutottunk az első fordulóból a Kupában. A nehezítő körülmények ellenére, (pálya talaja, játékvezetők) jól vettük ezt az akadályt. Voltak hibák, de remélem, ezek javíthatóak, és az egy hét múlva sorra kerülő bajnoki nyitómeccsen már nem fordulnak elő.