Labdarúgó mérkőzés: Mohácsi TE 1888 – Pécsi VSK 1-2 (1-0)

Vezette: Nagy Zs. (Varga, László).

PVSK: Kácsor – Domonkos, Vida, Kiss, Právics (Laki) – Szeifert – Kaufmann, Reith (Molnár), Zólyomi (Varga M.), Váradi (Zsifkovics) - Ndjodo. Vezetőedző: Reith Róbert.

A mérkőzés krónikája:

Első félidő:

2. perc: Egy védőkről kipattanó labdát Právics szúrt rá kapásból, a hazai kapus a kapufa segítségével mentett.

12. perc: Megint Právics veszélyeztetett: egy legurított szabadrúgást 25 méterről alig lőtt mellé.

16. perc: Egy jobb oldali bedobást követően a a hazaiak a vendégkapu elé emelték a labdát, ahol Strigencz érkezett, és egyből a pécsi kapuba gurított. 1-0

20 perc: Újabb gólt szerzett a hazai csapat, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.

33. perc: Egy jobboldali beadást Hetényi alig fejelt a PVSK kapuja mellé.

42. perc: Izsák 20 méterről, szabadrúgásból alig lőtt a vendég kapu mellé.

Második félidő:

53. perc: Reith baloldalról adott középre, előbb Ndjodo a védő hátára, aztán Kaufmann a kapu fölé fejelt.

57. perc: A Njodo buktatásáért megítélt szabadrúgást Reith 18 méterről a sorfalba rúgta.

61. perc: Szeifert ívelt előre, Ndjodo a középen érkező Zsifkovics elé fejelt, a fiatal csatár pedig élete első felnőtt góljával egyenlített. 1-1

63. perc: Ndjodo fordult le a védőjéről, és fordulásból centikkel lőtt a kapu mellé.

71. perc: Kaufmann tört be a vendégek 16-osára, és 10 méterről higgadtan a mohácsi kapu jobb alsó sarkába lőtt. 1-2

82. perc: A Reith felvágásáért megítélt büntetőt Ndjodo a kapufára bombázta.

83. perc: Izsák 20 méteres szabadrúgását üggyel-bajjal védte Kácsor.

A második félidőben motiváltan pályára lépő PVSK jól és eredményesen játszott, így a kihagyott büntető ellenére is legyőzte a veresége ellenére is dobogós Mohácsot. A PVSK a hatodik helyen zárta a bajnokságot.

Reith Róbert, vezetőedző, PVSK: - Az első félidőben nem azt játszottuk, amit szerettem volna látni, és nem az én elvárásaimnak megfelelően alakult a játékunk. A második félidőben már azt kaptam, amit egész évben vártam volna. Nemcsak jól játszottak, de küzdöttek, hajtottak is a fiúk. Gratulálok csapatomnak. Köszönöm nekik, a stábomnak, valamint azoknak is, akik segítették az egész évi munkámat.