A bajnokságban eddig két pontot szerző tökutolsó Boda ellen sokgólos meccsen született meg a kötelezőnek tartott győzelem.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK - Boda ÖSE 5-0 (2-0)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 29. forduló. Pécs, Várkői Stadion, 100 néző

Játékvezetők: Jakab (Maráz, Schuller).

Pécsi VSK: Kácsor (Székely) – Domonkos, Kiss, Vida, (Varga M.) Kaufmann – Reith, (Oszvald), Váradi, Varga, (Zsivkovics), Laki – Szeifert, Ndjodo. Vezetőedző: Reith Róbert.
Góllövőink: Ndjodo 2, Kaufmann, Reith, Nagy (Boda) öngól.

A gólok története:

I. félidő:

18. perc: Reith Renátó a 16-oson belül üresen álló Ndjodo elé tálalt, aki néhány lépés után úgy lőtt a Boda kapujába, hogy megvárta, míg elfekszik a kapus.1-0
36. perc: Egy lepattanó labdát Kaufmann megszerzett, és 10 m-ről úgy lőtt közelről a hálóba, hogy azt a kapus is érintette. 2-0

II. félidő:

60.perc: Váradit buktatták a bodai 16-os előtt. A jogosan megítélt szabadrúgást Reith R. csavarta ballal a kapuba. 3-0
62. perc: Egy beadás után a bodai védő, Nagy Zoltán fejéről került a saját kapujába a játékszer. Öngól! 4-0
88.perc: Egy jobboldali beadás után Ndjodo közelről a földre fejelte a labdát, amely a kapust átugorva pattant a léc alá. 5-0

Gyakorlatilag minden megeröltetés nélkül, símán nyert a PVSK. A 60. perc tájékán a bodai kapus megsérült, és végleg elhagyta a pályát. A vendégek, mivel nem volt cserejátékos, tíz emberrel játszottak tovább. Becsületükre legyen mondva, küzdöttek, hajtottak, sőt, még gólhelyzeteik is voltak, de elfáradtak.

A következő, egyben utolsó meccs nehezebb lesz Mohácson!

Reith Róbert vezetőedző, Pécsi VSK: - Nem volt magas a szinvonal, de játékosaim ismét bebizonyították, hogy igazi sportemberek, tudnak harcolni, küzdeni, ha kell. Külön öröm számomra, hogy Zsivkovics és Oszvald személyében két olyan fiatal is bemutatkozhatott, akik eddig még nem játszottak.Gratulálok a csapatnak!