Az első félidőben akaratgyengén, sok hibával játszottunk. A második félidőben már többet birtokoltuk a labdát, és három gólt is sikerült lőnünk, ezen a felejthető meccsen.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK - Gyógyfürdő Harkány SE 3-1 (0-1)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 25. forduló. Pécs, Várkői Stadion, 100 néző.

Játékvezetők: Éreth (Horváth, Váncsa).
Góllövőink: Ndjodo 2, Váradi.
Pécsi VSK: Kácsor - Varga, Kiss, Zámbó (Zombár), Szeifert – Kaufmann (Reith), Laki, Oberlander – Zólyomi (Molnár), – Ndjodo (Varga D.), Váradi.
Vezetőedző: Reith Róbert.

A meccs fontosabb történései:

I. félidő

Miután a PVSK Ndjodo révén már egy óriási helyzetet kihagyott, jött a hidegzuhany, a vendég gól.

39. perc: Egy védelmi hiba után két játékos vezethette a labdát a pécsi kapura. A védőfalról némi szerencsével visszapattant a labda a harkányi játékos, Kolompár elé, aki az üresen maradt hazai kapuba lőtt. 0-1

Még ebben a játékrészben a vendégek három nagy helyzetet kihagytak, kapufát is lőttek, a gyengén játszó hazaiak ellen megérdemelten vezettek.

II. féllidő

Egy kemény belemenés után, még az első játékrészben Zámbó megsérült, helyette Laki lett a csapatkapitány. A szünetben bejött Reith és Zombár.

A 48 és 49. percben hazai támadások voltak, egy percen belül két kapura lövést is blokkoltak a vendégek.

55.perc: Egyenlítettünk! Egy baloldali beadás után Váradi egyedül maradt a másik oldalon, és hat méterről, belsővel elegánsan a kapu bal oldalába helyezte a labdát. 1-1

57. perc: Növelhettük volna a góljaink számát, de hiába juttattuk a vendégkapuba a labdát, a játékvezető les címén érvénytelenítette a találatot.

67. perc: Megszereztük a vezetést! Az előretörő Váradit a 16-oson belül buktatták. 11-es. Ennél az esetnél a harkányi Markotics Zsoltot kiállította a játékvezető, és némi meglepetésre Váradit is. Érdekes ítélet volt! A 11-est a kialakult tumultuózus jelenetek miatt, csak 3 perccel a büntető megítélése után értékesítette Ndjodo. 2-1

82. perc: Jött a harmadik! Reith Renátó ügyesen lerázta védőjét, egyedül tört kapura, majd önzetlenül a mellette futó Ndjodo elé tálalt, aki hat méterről az üres kapuba lőtt. 3-1

92.perc:A harkányi Keresztes is megkapta a piros lapot.

A mérkőzés enyhe pécsi mezőnyfölénnyel indult, de a Harkány főként kontrákkal próbálkozott. Ebből egyet be is lőtt. A második félidőben feljött a PVSK, és Reith Renátó beállásával a támadó játék is feljavult. A sok hibával tarkított meccsen, amelyen a játékvezetők sem mindig álltak a helyzet magaslatán, végül megérdemelten nyert a PVSK.

Reith Róbert vezetőedző, Pécsi VSK: - A sok sebből vérző csapatunk nemcsak a mai meccset, de a következő mérkőzéseket is nagyon nehézzé tette.