Pécsi Vasutas Sportkör | Alapítva 1919-ben
7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hírek

Köszöntsük Pécs olimpiai bajnokait!

A PVSK is csatlakozik az első magyar téli olimpiai aranyérmet megszerző gyorskorcsolya-váltó pécsi tagjainak köszöntéséhez ma este hatkor a városi sportcsarnokban.

A váltó két pécsi tagja, Knoch Viktor és Burján Csaba hétfőn érkezik meg a városba a phjongcshangi téli olimpiáról, ahol a rövidpályás gyorskorcsolya-váltó tagjaként mindketten történelmi eredményt értek el, megszerezve Magyarország első téli olimpiai aranyérmét. Városunk olimpiai bajnokait hétfőn 18:00 órai kezdettel a Lauber Dezső Városi Sportcsarnokban köszönthetik fel a pécsiek. A köszöntéshez a Pécsi Vasutas Sportkör is csatlakozik, ezúton is azt kérjük egyesületünk vezetőitől, edzőitől, sportolóitól és minden támogatónktól, hogy vegyenek részt a sporttörténelmi siker megünneplésén, és legyen ott a két pécsi olimpiai bajnok köszöntésén.