Pécsi Vasutas Sportkör | Alapítva 1919-ben
7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Negyedik hely négyszáz méteren

Bár vezette a mezőnyt, mégis negyedik lett Kovács Ferenc négyszáz méteren, a BOK csarnokban rendezett felnőtt Országos Nyílt Atlétikai bajnokság futószámában.

A hét végi, valamint a következő héten sorra kerülő versenyről, nyolcszázas futóversenyről, Kovács Ferenc edzőjét, Freier Balázst kérdeztem.

-Egész héten keményen edzettünk, elsősorban a lépéshosszon kellett állítani, mert a nagyobb lépések a szük kanyarokban fárasztóak lehetnek. Három futam volt, az előnytelen 1-es pályát nem szokták kiadni, erre Feri most megkapta. Bár vezetett is, a végén egy kicsit elfáradt, így összesítésben a 15 induló közül negyedik lett, ami nagyon szép eredmény, hozzátéve, hogy négyszázas egyéni fedett pályás csúcsot futott. Időeredménye 50,81. Örömteli, hogy Varga Zsolt súlylökésben, egyéni csúcsát megdöntve, 15,22-cm-es eredménnyel bronzérmet szerzett - fejezte be értékelőjét Freier Balázs.