A múlt heti elmaradt meccs után ezzel a mérkőzéssel kezdődött a műfüves labdarúgó torna a PVSK számára. Ideálisnak mondható körülmények között fölényesen nyert a Vasút.

Labdarúgó mérkőzés: Drávaszabolcs DFC - Pécsi VSK 1-7 ( 0-2 )
Férfi labdarúgás, Téli Műfüves Nagypályás Labdarúgó Torna, 2. forduló: PVSK Verseny u. 50 néző.

Játékvezető: Albert Gábor.

PVSK: Kácsor – Právics, Zámbó, Szeifert, Domonkos – Laki, Kiss, Reith – Kaufmann, Ndjodo, Zólyomi. Vezetőedző: Reith Róbert.

Cserék:Zsivkovics, Archie, Varga, Zombár, Bónyai, Székely, Molnár.
Pécsi góllövők: Reith R.- Ndjodo 2-2, Právics – Kaufmann - Zsivkovics 1-1.

Mivel a múlt héten elmaradt a Mozsgó elleni találkozó, most játszott először ezen a tornán a PVSK, és nagy különbséggel nyert is az alacsonyabb osztályú ellenfél ellen. A most érkezettek jól mutatkoztak be!

Reith edző elsősorban azokat játszatta, akikre majd a bajnokságban is számíthat, de természetesen szóhoz jutott egy-két most érkezett játékos is, és ifisták is szererepeltek. A másik találkozóra a Mozsgó ismét nem jött el, most a Boda együttese maradt játék nélkül.

Reith Róbert a PVSK vezető edzője: - A kellemes ellenfél elleni találkozó nagyon jól illett a felkészülésünk e szakaszába. Elégedett vagyok a játékkal, és a helyzetkihasználással is, bár volt néhány játékosom, akin a fáradság jelei mutatkoztak, ami nem csoda, hiszen mi nagyon komolyan vesszük a felkészülést. Legközelebb szombaton a Boda ellen játszunk.

Nyilas László - Fotók: DN/Laufer László