Pécsi Vasutas Sportkör | Alapítva 1919-ben
7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hírek

Most nem csattantak nagy pofonok

Mármint a Laterum Hotel éttermében a Baranya Megyei Ökölvívó Szövetség által rendezett év végi díjkiosztó ünnepségén.

Paku Lajos a Szövetség elnöke, lelkesen fogadott a bejáratnál, és nagy örömmel újságolta, az, hogy ismét sor kerülhet erre az eseményre, a támogatók által befizetett adóegyszázalékoknak is köszönhető. Sokan jöttek el vidékről is, hogy az évközi kemény csaták után lazábban kikapcsolódjanak. Az eseményen a szokásos köszöntők után megjutalmazták azokat a sportolókat, szakvezetőket, edzőket, köztük a PVSK Ökölvívó Szakosztályának képviselőit is, akik a 2017-es esztendőben sikeresen képviselték városunkat, és Baranya megyét a sportági rendezvényeken.

Egyesületünk képviseletében díjat vehettek át Alvics Gyula és Borovics Zoltán edzők, valamint Samu Ferenc Péter, Lukácsy Bence és Cservenka Róbert versenyzők. Az ezt követő ízletes vacsora, és a kesztyűk csattogásához szokott fülek számára minden bizonnyal lágy, kellemes zene, biztosították a fehér asztal melletti nyugodt kikapcsolódást.

Nyilas László