Sikeres Judo hétvége

Hétvégén a PVSK Judo Szakosztályának versenyzői közül heten a Diák C. OB-re utaztak Százhalombattára, közülük olyanok is voltak, akik országos versenyen most léptek először tatamira.

Märcz Nóra Száva a dobogó III. fokára állhatott, és bronzéremmel zárta a versenyt. A már "rutinosabb" Papp István Nándor szintén a népes mezőnyének 3. legjobbja lett, így a szombati versenyt két éremmel zárta a kis csapat. Ezen kívül egy ötödik, és egy VII. helyezés az eredménylista.

Eredmények:

III. helyezettek: Märcz Nóra Száva, Papp István Nándor
V. helyezett: Fischer Alexa
VII. helyezett: Bolyácz Boróka

Vasárnap felnőtt korcsoportban léptek tatamira versenyzőink Budapesten. Az UTE csarnokában rendezték meg a II. osztályú Felnőtt Magyar Bajnokságot. Kenyeres Anna a 70 kg-os súlycsoportban a legjobbnak bizonyult, így övé lett a bajnoki cím. 2 versenyzőnk, Grassy Dóra +78 kg-ban, illetve Dr. Szabó Zsolt +100 kg-ban III. helyezett lett, ezzel bronzérmesek.