Mezei futóversenyen szerepeltünk

Lényegében azt is mondhatjuk a Kakasd melletti Sötétvölgyben rendezett futóversenyre, hogy felkészülési, mivel már a tavaszi nagy futó rendezvényekre készülhettek a résztvevők.

Freier Balázstól azt is megkérdeztem, az eredmény, vagy inkább a részvétel volt-e fontosabb:

- Most inkább a tömeges részvétel, bár a 17 versenyző közül elég jó eredményt értek el néhányan. Így például Szentgyörgyvölgyi Natasa és Tegzes Kata kategóriájukban ötödik helyezést értek el. Kispál Dani 6. lett, de közvetlenül mögötte ért be Rabb Olivér, aki inkább rövidebb távokat szeretne futni.
Egy érdekesség is történt. A két körös versenyben (1500 méter/kör) a rajt után Fritz Tamás elvesztette az egyik cipőjét. Nem állt még, egy kört lenyomott zokniban, a sárban, a második kör elején észrevettem, hogy mi történt, és a megtalált cipőjét feladtam a lábára, de ezzel a mezőny végére került, viszont cipőben még ledolgozott valamennyit a hátrányból is. Olyan volt, mint a Forma 1-en a kerékcsere –