Pécsi Vasutas Sportkör | Alapítva 1919-ben
7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hírek

Kiváló eredmények a Meteor Kupán

Taroltak tájfutóink a hétvégi Meteor Kupán: 10 aranyérmet és további 13 dobogós helyezést szereztek egyesületünk sportolói.

A Nyugat-Mecsekben, Abaliget és Pécs között rendezték meg a tájékozódási futók számára a Meteor Kupát a hétvégén. Szombaton és vasárnap is egy-egy távot kellett teljesíteniük a versenyzőknek: az első napon középtávú, a második napon pedig normál távú versenyt rendeztek. A regionális rangsoroló versenyen összesen több mint 150-en álltak rajthoz, és a PVSK tájfutói kiválóan szerepeltek: az összetett versenyt összesen 10 aranyéremmel, 8 ezüstéremmel és 5 bronzéremmel zárták egyesületünk sportolói.

Összetett eredmények:

I. helyezettek: Nemerey Luca (N12), Werner Boróka (N16), Szuromi Hanga (N21), Bótor Barbara (N35), Pavlovics Mátyás (F10), Bálint Áron (F12), Benke Somorjai Dávid (F14), Gyenizse-Nagy András (F16), Szuromi Mátyás (F21), Pavlovics Gábor (F45).

II. helyezettek: Szuromi Luca (N21), dr. Kovács Bernadett (N35), Lukácsi Ágnes Erika (N50), Martos Csenger (F12), Rácz Mátyás (F14), Kovács Sebestyén (F16), Szuromi Áron (F21), Pataki Gábor (F45).

III. helyezettek: Pataki Réka (N21), Turcsánné Cseh Erzsébet (N35), Werner Péter (F21), Udvardy Balázs (F45), Szűcs György dr. (F70).

A részletes eredmények a Pécsi Vörös Meteor Tájékozódási Futó Szakosztály honlapján olvashatók.

M.F.