Tipikus egygólos mérkőzésen a kevés helyzetéből a hajrában gólt szerző Sellye nyert a labdát többet birtokló PVSK ellen.

Labdarúgó mérkőzés: Sellye - PVSK 1-0 (0-0)
Férfi Labdarúgás, Megye I. o. 2. forduló; Sellye; 100 néző

Játékvezetők: Gellén (Kasza, Bizderi)
Góllövő: Hideg, a 85. percben.

PVSK: Kácsor – Schvedics (Varga), Vida, Zámbó, Molnár (Joós) – Kaufmann (Szeifert), Szabó, Buzási (Bónyai), Domonkos – Jenei, Ndjodo. Vezetőedző: Reith Róbert.

A mérkőzés krónikája:

Első félidő:

6. perc: A PVSK végzett el szögletet, a kifejelt labdát Schvedics fordulásból fölé lőtte.

16. perc: A PVSK vezetett támadást a jobb oldalon, Jenei vette észre a bal szélen árválkodó Kaufmannt, aki 14 méterről a kapus kezébe pörgette a labdát.

26. perc: A nagy meleg miatt tartott ivószünet a pécsieket pörgette fel jobban: ismét Kaufmann előtt nyílt lehetőség, a pécsi támadó ezúttal a jobb szélen futott el, de a sprint végén elfogyott az ereje, így kimaradt a helyzet.

28. perc: Hideg félpályáról emelte rá a labdát, ami centikkel a pécsi kapu mellett hagyta el a játékteret.

29. perc: Vida lépett fel a támadással, passzából Ndjodo lőtt - fölé.

37. perc: Ndjodo készítette le lövésre a labdát, Domonkos 22 méterről fölé lőtt.

Második félidő:

48. perc: A PVSK jutott szabadrúgáshoz 30 méterre a sellyei kaputól. Vida életerős lövése fölé szállt.

57. perc: Szőke lőtt középről, a lövés méterekkel kerülte el a pécsi kaput.

85. perc: Egy előrevágott labdával Hideg lépett ki, és 13 méterről a pécsi kapu jobb alsó sarkába gurított. 1-0.

90. perc: A baloldalról érkezett bedobást a védők éppen Szabó B. elé fejelték ki, a pécsi középpályás kapásból lőtt, de nem találta el a kaput.

Hiába játszott a mérkőzés első félidejében mezőnyfölényben a PVSK, gólt nem sikerült szereznünk. A második félidőben már kiegyenlített lett a játék, a kevés helyzetből a sellyei csapat a hajrában értékesített egyet, így a hazaiak tartották otthon a három bajnoki pontot.

Reith Róbert, vezetőedző: - Tizennégy ember ellen nehéz meccset nyerni…