A Gyógyfürdő jótékony hatása

Tévedett, aki azt hitte nem oszt, nem szoroz ez a mérkőzés a PVSK-nak, a jövőbeni csapat építése szempontjából nagyon is fontos volt a harkányi kirándulás.

Labdarúgó mérkőzés: Gyógyfürdő Harkány - PVSK 2-5 (0-2)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 26. forduló. Harkány, 150 néző

Játékvezetők: Jakab (Schuller,Tatai)

PVSK: János (Máthé) - Kolat, Kiss, Varga (Rigó), Vénosz - Cvenits, Kelemen (Jóos), Ndjodo, Othmani (Gáspár) - Hadobás, Miltner. Vezetőedző: Reith Róbert.

MLSZ elektronikus jegyzőkönyv a mérkőzésről >>

A 10. percben egy szerencsétlen belépő után Othmani súlyos sérülést szenvedett, mentő vitte el. Emiatt 25. percet állt a játék.

A gólok története:

25. perc: Vénosz szabadrúgásból 28 m-ről bombázott a hazai kapuba, úgy, hogy a kapus is hozzáért, 0-1.
42. perc: Egy jobbról beadott labdát Gáspár pofozott a hálóba, 0-2.
52. perc: Egy kipattanó labdát Hadobás 14 m-ről küldte laposan kapuba, 0-3.
60. perc: Kelemen egyedül lépett ki, és elegánsan átemelte a labdát a kifutó kapus felett, 0-4.
73.perc: Ismét Gáspár lőtt közelről a hazai kapuba, 0-5.
78. perc: A harkányi csatár egyedül mehetett kapura. A kifutó János kapus, a játékvezető szerint elkaszálta. 11-es és kiállítás. A PVSK kapujába Máthé állt, a mezőnyjátékosok közül Gáspár jött le, a 11-est Sztojka értékesítette, 1-5.
84. perc: A harkányi csapat közelről betalált a PVSK kapujába, kialakítva a végeredményt, 2-5.

Reith Róbert: - Több sebből vérezve becsületesen helytálltak a srácok. Ezt a győzelmet a súlyosan megsérült Othmaninak küldjük, mielőbbi jobbulást kívánva neki. Köszönöm mindazoknak, akik mellettem álltak az általam irányított meccseken.