Hazai pályán kapott ki a Vasút

Mindkét csapatnak volt lehetősége győzelem esetén előre lépni a tabellán, feledhető mérkőzésen a több helyzetet kidolgozó Sellye nyert.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Sellye VSK 0-2 (0-0)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 25. forduló. Pécs, PVSK Stadion, 150 néző

Játékvezetők: Gellén (Varga, Pór)

PVSK: Máthé - Kolat, Varga (Kiss), Vénosz, Cvenits (Mészáros) - Ndjodo, Buzási, Miltner (Joós), Hadobás (Othmani) - Kelemen, Kaszás (Kaszás), Vezetőedző: Reith Róbert.

Sárga lapok: Szilovics, Szabó (Sellye).

MLSZ elektronikus jegyzőkönyv a mérkőzésről >>

Győzelme esetén a Sellye versenyben maradhatott a dobogóért folytatott küzdelemben, a vendégek éltek is ezzel a lehetőséggel, a kapura teljesen veszélytelen hazaiakkal szemben.

A mérkőzés krónikája:

Első félidő:
15. perc: A Sellye előtt adódott lehetőség, a PVSK ötösén pattogott a labda, de nem jutottak lövéshez a vendégek.
32. perc: Ismét a Sellye csapata lőhetett volna gólt, de a kitörő csatáruk lövését Máthé bravúrral hárította.
45. perc: Ndjodo 8 m-es fejesét védte a sellyei kapus.

Második félidő:
50. perc: Kelemen egyedül tört kapura, de a vendégkapus jó ütemben hárított.
57. perc: A Sellye 100%-os helyzetet hagyott ki, de azt is mondhatjuk, hogy Vénosz bravúrosan hárított.
67. perc: A sellyei Fábos hatalmas bal oldali sprint után a kapufára lőtte a labdát. A találkozó legnagyobb helyzete volt!
78. perc: A Sellye VSK megszerezte az első gólját. Szőke jobboldali beadását Fábos kotorta a PVSK kapujába, 0-1.
84. perc: Jött a kegyelemdöfés! Sarkanti egyedül kilépett, nagy nyugalommal átemelte a kifutó Máthé felett a labdát, amely szép lassan bedöcögött a PVSK kapujába, 0-2.

Reith Róbert: - Most nem is biztos, hogy a játékosaimon múlott a vereség, én magamat is hibáztatom. De azok a dolgok, amik itt történnek, nem maiak! Még egy harkányi meccs van hátra, csináljuk tovább a dolgunkat, becsületesen fogunk küzdeni az utolsó találkozón is.