Nem történt helycsere a tabellán

A nagy gólok meccsén, inkább nagy küzdelem volt a pályán semmint szép játék, de igazságos eredmény született, így a PVSK nem tudta megelőzni a Mohácsot.

Mohácsi TE 1888 - PVSK 1-1 (0-1)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 24. forduló. Mohács, 200 néző

Vezette: Kozári (Bózsa, Kanyar)

PVSK: Máthé - Vénosz, Szakály, Máté Gy. (Othmani), Cvenits, - Ndjodo (Varga), Miltner (Joós), Hadobás, Erdős (Dér) - Kelemen, Kaszás. Vezető edző: Reith Róbert.

Sárga lapok: Fischer, Kovács (Mohács) illetve Szakály, Kaszás (PVSK)

MLSZ elektronikus jegyzőkönyv a mérkőzésről >>

A tabellán egymást követő csapatok meccse a várokozásnak megfelelően inkább küzdelmet hozott, a második félidőben többet birtokolta a labdát a hazai csapat, mégis a PVSK kezében volt a győzelem.

A mérkőzés krónikája:

Első félidő:
15. perc: Miltner „100-as” helyzetből lőtt 8 m-ről fölé.
28. perc: Hadobás ígéretes lövéssel a felső kapufára lőtte a labdát.
36. perc: Kovács Péter mohácsi csatár hagyott ki nagy helyzetet.
41. perc: Szakály indult meg, majd 30-ról rátűzte. A labda a jobb oldali kapufáról pattant a hálóba. Nagy gól volt! 0-1.

Második félidő:
60.perc: Ndjodo 10-m-ről fölé bombázta a labdát.
67.perc: Ketten is rossz döntést hoztak a helyezkedést illetően, Spannenberger egyedül fordult kapura, és nagy bombát lőtt a pécsiek hálójába. 1-1.
82.perc: A Mohács gólt szerzett, de a játékvezető les címén érvénytelenítette a találatot.
89. perc:Hadobás 6 m-ről fejelt kapu fölé. Meccslabda volt!

Reith Róbert: - Két hasonló képességű csapat mérkőzésén még a győzelmet is megszerezhettük volna. Egy helyezkedési hiba miatt azonban meg kellett elégednünk egy ponttal.