A hétközi siklósi győzelmet követően Bodán is begyűjtötte a három bajnoki pontot a PVSK. Reith Róbert csapata ezzel őrzi 7. helyét a tabellán.

Boda ÖSE - PVSK 0-2 (0-1)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 20. forduló. Boda, 100 néző

Vezette: Varga L. (Varga K., Karcagi)

PVSK: János - Kolat, Tóth (Molnár), Vénosz, Rigó (Németh) - Miltner, Hadobás (Szabó D.), Kaszás, Petricsevics (Erdős), Ndjodo - Fülöp (Máté). Vezetőedző: Reith Róbert.

Pécsi gólszerzők: Vénosz, Ndjodo.

MLSZ elektronikus jegyzőkönyv a mérkőzésről >>

A mérkőzés krónikája:

Az első félidő:

02. perc: A hazaiak kezdték aktívabban a mérkőzést, egy szabadrúgást követően a védők közül Kovács K. lépett ki, és János kapus mellett a hálóba lőtt, ám a játékvezető - helyesen - les miatt érvénytelenítette a gólt.
06. perc: Karlovecz 18 méteres lövését könnyedén fogta a vendégek kapusa.
10. perc: Fülöp visszagurítását Kaszás lőtte fölé. Az ellentámadásból ismét Karlovecz veszélyeztetett: távoli lövését János a bal felső sarok elől bravúrral tolta szögletre.
15. perc: Vénosz szabadrúgását Ndjodo csúsztatta kapura, a hazaiak kapusa védett.
30. perc: Hadobás kapott kiugratást, végigszáguldott a hazai térfélen, pattogós lövését bravúrral védte a bodai kapus.
43. perc: A hazai kapus alászaladt Vénosz 45 méteres szabadrúgásának, így csak beleütni tudott a labdába, ami a hazai kapu közepébe csorgott. 0-1.

A második félidő:

54. perc: Ndjodo mentett nagyot, amikor a kilépő Tompa lövését blokkolta.
63. perc: A hazaiak kapujától 18 méterre kezezés miatt megítélt szabadrúgást Ndjodo lőtte a kapu bal oldalába. 0-2
72. perc: Hadobás a jobb szélről cselezte be magát középre, majd 20 méterről lőtt, de a hazai kapus könnyen hárított.
86. perc: Egy jobboldali bedobással Szabó D. fordult le védőjéről, de közvetlen közelről leadott lövése a kapusról a jobb kapufára, onnan pedig a mezőnybe pattant.
89. perc: A jobb oldalról beívelt szögletet Ndjodo fejelte vissza a kapu előterébe, Szabó D. pedig eldőlve lőtt, a labda egy méterrel a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

A hazaiak kezdték jobban a találkozót, és csak az első félidő közepétől vette át a játék irányítását a PVSK. A félidő végén szerzett szerencsés gól megnyugtatta a csapatot, amely a második félidőben egyértelművé tette fölényét. Folytatás szombaton, hazai pályán a PEAC együttese ellen.

Reith Róbert vezetőedző: - Lelkes hazai csapat ellen kínkeserves győzelmet arattunk.