Kosárlabda UP eredmények - 9. hét, fiuk

Kosárlabda utánpótlás csapataink eredményei a 9. héten: Fiú U11, U14, U16, U18-as korosztályok.

PVSK-Panthers - Soproni Sportiskola 71-67 (14-22, 22-12, 17-21, 18-12)
U16: Fiú Kadett Bajnokság, alsóházi rájátszás. Pécs, Széchenyi Sportcsarnok

PVSK-Panthers U16: Kiss Martin 4, Vladan Kovacevic 30, Mogyorósi Dániel Áron 22, Szeverinácz Valér, Pákozdi Balázs. Csere: Kiticsics Attila 7/3, Pontyos István 3/3, Ribarics Gergő 2, Tóth Norbert 2, Séra Gergely 1, Salgó Bence. Edző: Földi Sándor, Poronyi Péter.

Földi Sándor: - Sok hibával játszottunk, így saját magunknak nehezítettük meg a mérkőzést. Többször hátrányba kerültünk, illetve elvesztettük a vezetést. Végül az utolsó percekben sikerült kiharcolni a szoros győzelmet.

KK Apatin - PVSK-Panthers 50-46 (22-15, 13-10, 4-11, 11-10)
U14: Pannon Liga mérkőzés, 6. forduló. Prigrevica, Általános Iskola

PVSK-Panthers U14: Szeri Gábor 9, Miklós Domokos 8, Hőgye Péter 4, Csabai Gergő 4, Karádi Viktor Dávid 3, Perjés Márk 3, Vértes Zsombor 2, Schrem Barnabás 2, Gordán Levente 11, Perjés Alex, Kesztyűs János, Castano Joel Santiago. Edző: Szabó Gergely.

Szabó Gergely: - Úgy látom, ha nem közép cicázunk egy keveset a bemelegítés részeként, akkor a fiúk nem veszik észre, hogy már nem a buszban ülnek... Tizennyolc perc antikosárlabdát követően azért akadtak jelentkezők egy kemény védekezéshez és pontos, bevállalós támadójátékhoz is, de ez sajnos pont tizennyolc perccel volt később annál, amit elvártam volna. Meg is lett az eredménye, egy nyerhető meccsen szenvedtünk vereséget. Egy hét múlva hazai pályán játszhatunk a serdülő bajnokságban, ez mindenkit fel kell, hogy ébresszen.

A hét eredményei:

2017.03.05. | U11: Kozármisleny SE / B - PVSK-Panthers E 56-29
2017.03.05. | U11: Kosárlabda Akadémia Pécs DEÁK-KOCH - PVSK-Panthers / E 58-24
2017.03.05. | U11: PVSK Fekete Párducok - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú A 65-75 (hosszabbítás után)
2017.03.05. | U11: Szekszárdi Fürge Nyuszik - PVSK Fekete Párducok 45-64
2017.03.05. | U16: PVSK-Panthers - Sopron 71-67
2017.03.04. | U11: Tamási Dámocskák - PVSK-Panthers / C 23-53
2017.03.04. | U11: KASI / E - PVSK-Panthers / C 27-40
2017.03.04. | U14: KK NIKA Szabadka - PVSK-Panthers 39-85
2017.03.04. | U14: KK Apatin - PVSK-Panthers 50-46
2017.03.02. | U18: Zalakerámia ZTE KK - PVSK-Panthers 60-53
2017.02.28. | U18: PVSK-Panthers U18 - Körmendi Törpördögök 82-63