Kosárlabda UP eredmények - 8. hét, fiuk

Kosárlabda utánpótlás csapataink eredményei a 8. héten: Fiú U18, U16, U12-es korosztályok.

PVSK-Panthers - Körmendi Törpördögök 82-63 (16-20, 24-16, 25-9, 17-18)
U18: Kiemelt Junior Bajnokság, alsóházi rájátszás. Pécs, Széchenyi Sportcsarnok

PVSK-Panthers U18: Mándity Marko 9, Porrogi Dominik 8, Futó Balázs 6, Laufer Gergely 22/3, Rosic Uros 15/9 Csere: Heimann Bálint 4/3, Halász Ákos 4, Tóth Rajmund 4, Popadic Miljan 10, Jung Adrián, Salgó Gergő Patrik, Vladan Kovacevic. Edző: Földi Sándor, Moosz Milán.

Földi Sándor: - Gyengén kezdtünk, rossz védekezéssel. Nem jöttek be a külső dobásaink és rengeteg büntetőt kihagytunk. A második félidőben feljavult a védekezésünk, agresszívabbak lettünk. Labdákat szereztünk, hibára kényszerítettük az ellenfelet és ebből indulni tudtunk és könnyű kosarakat dobni. Ennek eredményeként 19 pontos győzelmet szereztünk. Örülök, hogy sikeresen pótoltuk a hiányzó játékosokat: Tóth Kristófot, Fülöp Csongort és Nagy Kevint. Ezzel a győzelemmel továbbra is tartjuk első helyünket a csoportban.

PVSK-Panthers - OKK Apatin 57-62 (10-18,12-16, 19-14, 16-14)
U12: Panon Liga mérkőzés. Pécs, POTE csarnok

PVSK-Panthers U12: Hőgye Patrik, Szász Levente, Rozmer Bálint, Radó Ádám, Mogyorósi Balázs, Mészáros Marcell, Karakán Péter, Baranyi Bence, Szeverinácz Denisz, Harka Szabolcs, Szalay Márton. Edző: Stranszky Bettina, Kiefer Csilla.

Stranszky Bettina: - Ez egy nagyon jó és tanulságos mérkőzés volt. Szembejött egy agresszív, ugyanilyen gyors mint mi és a hibáinkat jól kihasználó ellenfél. Tökéletesen láttam.hogy mit kell az elkövetkezendő időben gyakorolnunk. Kár volt az első félidőben 20 ponttal elengedni őket, de a csapat küzdeni tudása bravúros volt , mert felvették a kesztyűt és visszahozták a mérkőzést egálra.A végén pedig kapkodtunk.

A hét eredményei:

2017.02.26. | U16: PVSK-Panthers - Kaposvár 64-89
2017.02.26. | U12: PVSK-Panthers - OKK Apatin 57-62 (Pannon Liga)
2017.02.25. | U18: PVSK-Panthers - Körmendi Törpördögök 82-63
2017.02.25. | U16: PVSK-Panthers / B - Kanizsa KK 53-69

--- NB I.
2017.02.11. | U20: Pécsi VSK-PANNONPOWER - ZTE KK 101-61 (NB I.)
2017.02.12. | U20: Pannon Egyetem Veszprém - PVSK-Kronosz Kiadó 75-79 (NB I. B.)