Kosárlabda UP eredmények - 6. hét, fiuk

Kosárlabda utánpótlás csapataink eredményei a 6. héten: Fiú U18, U16, U14 és U11-es korosztályok.

PVSK-Panthers - ZTE KK 77-59 (19-19, 28-11, 19-12, 11-17)
Kiemelt Junior Bajnokság, alsóházi rájátszás. Pécs, Széchenyi Sportcsarnok

PVSK-Panthers U18: Porrogi Dominik 7/3, Popadic Miljan 6/3, Heimann Bálint 6, Rosic Uros 6, Mándity Marko 11/3 Csere: Nagy Kevin 4, Fülöp Csongor 14, Laufer Gergely 13/3, Futó Balázs 10, Jung Adrián, Salgó Gergõ Patrik, Vladan Kovacevic. Edző: Földi Sándor, Moosz Milán.

Földi Sándor: - Egy nagyon tehetséges, kiváló szerkezetű csapat ellen játszottunk hullámzó mérkőzést. Voltak jó periódusaink védekezésben és támadásban is. Amikor sikerült több ponttal meglépnünk ellenfelünktől, rendre rossz döntéseket hoztunk, kapkodtunk, egyénieskedtünk. Közel 30 pontos előnyünkből a végére csak 18 lett.

Oroszlány - PVSK-Panthers 80-72 (26-15, 5-20, 19-19, 30-19)
Kadett Bajnokság, keresztjáték a legjobb 16-ba jutásért. Oroszlány

PVSK-Panthers U16: Pákozdi Balázs 7, Szeverinácz Valér 3, Vladan Kovacevic 23, Kiss Martin 2, Mogyorósi Dániel Áron 19/3 Csere: Kovács Barnabás 2, Pontyos István 2, Kiticsics Attila 13/3, Csizmadia Attila 1, Ribarics Gergő, Bernáth Gábor, Tóth Norbert. Edző: Földi Sándor, Poronyi Péter.

Földi Sándor: - Gyengén kezdtünk, így a hazai meccsen szerzett 14 pontos előnyünket majdnem teljesen ledolgozta az ellenfél az első negyedben. A második negyedben megfordítottuk az eredményt, és az utolsó pár percig kézben tartottuk a meccset. Végül a győzelmet nem sikerült megszerezni, de a továbbjutás nem forgott veszélyben.

Mivel a PVSK-Panthers - Oroszlány találkozó (Pécs, február 8.) végeredménye 79-65 lett, összesítésben Földi Sándor csapata jutott az ország legjobb 16 csapata közé.

A hét eredményei:

2017.02.12. | U16: Oroszlány - PVSK-Panthers 80-72
2017.02.12. | U14: Siófoki Kosársuli - PVSK-Panthers / B 72-55
2017.02.12. | U14: Szombathelyi SI Kosárlabda Akadémia - PVSK-Panthers 69-51 (főtábla)
2017.02.12. | U14: Atomerőmű SE - PVSK-Panthers / B 90-50
2017.02.11. | U14: Körmendi Törpördögök - PVSK-Panthers 61-48 (főtábla)
2017.02.11. | U14: PVSK-Panthers - Budaörsi DSE 61-48 (főtábla)
2017.02.11. | U18: PVSK-Panthers - Zalakerámia ZTE KK 77-59 (kiemelt bajnokság, rájátszás)
2017.02.11. | U11: FKSE Karvalyocskák - PVSK-Panthers / B Oroszlánok 42-46
2017.02.11. | U11: Dombóvári KS - PVSK-Panthers "B" Oroszlánok U11 73-67
2017.02.08. | U16: PVSK-Panthers - Oroszlány 79-65
2017.02.06. | U11: Kosárlabda Akadémia Pécs / B - PVSK-Panthers / B Oroszlánok 26-70