Meglepően nagy gólkülönbségű győzelmet aratott a PVSK a nagyon gyengén játszó, és erőnlétileg teljesen padlót fogó Boda ellen. A következő 8. fordulóban a szomszéd PEAC-hoz látogatunk.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Boda ÖSE 11-1 (5-1)
Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 7. forduló. Pécs, PVSK Stadion 100 néző

Vezette: Kreskai (Bizderi, Hollósi)

PVSK: János (Máté) - Szakály (Szabó), Kolat, Cvenits, Ndjodo - Miltner, Németh (Kelemen), Tóth (Varga), Petricsevics - Vénosz, Fülöp. Vezetőedző: Balázs Péter.

MLSZ elektronikus jegyzőkönyv >>

Góltörténet, 1. félidő:
10. perc: Szép vendégakció végén szerencsés körülmények között szerzett vezetést a Boda, 0-1.
11. perc: Kolat pontos beadását Ndjodo kapásból passzolta a kapuba, 1-1.
17. perc: Fülöp ugrott ki, és egy csel után a hálóba lőtt, 2-1.
19. perc: Egy rossz hazaadás után a kapufáról visszapattanó labdát Fülöp juttatta a bodai kapuba, 3-1.
20. perc: Nagy védelmi hiba után Fülöp labdájából Ndjodo lőtt gólt, 4-1.
23. perc: Formás támadás végén Miltner ugrott ki, és lőtte az ötödiket, 5-1.

2. félidő:
63. perc: Ndjodo egyéni akció végén kiszorított helyzetből lőtt a hálóba, 6-1.
70. perc: Miltnert buktatták a 16-oson belül, a 11-est Cvenits belőtte, 7-1.
77. perc: Szabó D. fejjel volt eredményes, 8-1.
80. perc: Vénosz talált be, 9-1.
83. perc: Kelemen lőtte a tizediket, 10-1.
87. perc: Ismét Fülöp volt eredményes, 11-1.

Kétség kívül eredményesen játszott ezen a meccsen a PVSK együttese, amelyen János Gergő csapatkapitányként debütált. A meccs végén néhány szurkoló, némi joggal, azt kérdezte, nem lett volna-e jobb az előző négy meccsen egyenletesen elosztani ezeket a gólokat. Örüljünk a sikernek, és az előretekintés mellett, ne feledjük ezt a több szempontból is tanulságos mérkőzést!

Balázs Péter vezetőedző, PVSK: - Gratulálok a csapatomnak, ma megmutatták, hogy tudnak focizni!