Bicsérden nyert a PVSK, és továbbjutott

A második fordulót bonyolították a Magyar Labdarúgó Szövetség által kiírt, és a BMLASZ által rendezett, Baranya Megyei Kupa versenysorozatban.

Labdarúgó mérkőzés: Bicsérdi KSE - PVSK 0-1 (0-1)
Férfi Labdarúgás, Baranya Megyei Kupa, 2 forduló. Bicsérd 100 néző

Vezette: Béni (Molnár, Kósa)

PVSK: Máthé (Németh D.) - Somogyi, Cvenits, Szakály, Rigó (Varga) - Koronics, Kőnig (Szabó D.), Majoros (Németh V.), Antalovics - Miltner, Arató (Horváth) Játékos-edző: Szabó Dávid, Másodedző: Arató Zsombor.

PVSK gól:Kőnig

A különböző osztályú 48 résztvevő csapat között ott voltunk mi is, és Bicsérden tovább is jutottunk a következő fordulóba.

Az első félidő elején jól kezdtünk. A villányi játékkal ellentétben frissen, és pontosan szerveztük akcióinkat. Ennek következményeként a 15. percben König megszerezte a vezető gólunkat. A hazaiak semmilyen veszélyt nem jelentettek kapunkra. A félidőben több gól nem esett, így 45 percnyi játék után: Bicsérd - PVSK 0-1 .

A második félidőben a rossz talajú pályán már nem ment annyira a játék szervezése, látszott a csapaton, hogy a legfontosabb az eredmény megtartása. Ezzel a győzelemmel a Vasút továbbjutott a 3. fordulóba, és várja a következő ellenfelét.

Szabó Dávid játékos-edző: „Nagyon masszív ellenfél ellen, az első félidei jó játékkal sikerült nyernünk. A második játékrészben kicsit „leült” a meccs, de ma a továbbjutás volt a fontos!”