Későn ébredtünk, kikaptunk a Kaposvártól

A középszakasz első mérkőzését a gyenge védekezésnek köszönhetően vesztettük el. Nagy kár érte!

PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvár 9-11 (2-4, 2-3, 1-2, 4-2)
E-On Férfi Vízilabda OB I. Alsóház, középszakasz 1. forduló. Pécs, Abay N.O. Sportuszoda

PVSK: Barát Ferenc, Horváth Zsombor, Surányi László, Csacsovszky Alex, Macsi Patrik, Ivan Basara, Lajkó Márton Mihály, Nenad Stojcic, Rakonjac Zlatko, Csacsovszky Erik, Krizsán András, Csaba Márton, De Blasio Domenico, Duvnjak Starcevic Borna. Vezetőedző: Lukács Gergely

Gólszerzők: Csacsovszky A. 5, Basara 2, Stojcsics, De Blasio (PVSK), illetve Berta 4, Sántavy 3, Vindisch 2, Albert B., Polovic (Kaposvár)

Nagy meccset vívott a PVSK-Mecsek Füszért és a Kaposvár. Kár, hogy a vendégek tették naggyá és nem mi (a végén volt erre esélyünk). Az első 3 negyedben végig magabiztosan vezetett a Kaposvár, bár ehhez kellet a gyenge kapusteljesítmény (félpályáról is kaptunk gólt) és a nagyon lagymatag védekezésünk is.

A 4. negyedben már későn jött az ébredés. Produkáltunk egy 4-0-ás szakaszt és egyenlítettünk, 9-9 lett az eredmény. Sajnos a felzárkózás olyan sok energiát kivett a csapatból, hogy 1:08-nál, majd 0:22-nél kaptunk két gólt és már nem volt idő az egyenlítésre.

Győzelmével a Kaposvár megelőzött minket a tabellán. A következő mérkőzést 2016. március 5-én, 17 órakor idegenben a Miskolc ellen vívjuk. Legközelebb hazai pályán a Tatabánya ellen játszunk 2016. március 12-én, 19 órás kezdéssel.