Három érem az év utolsó futóversenyén

Egy arany, egy ezüst, és egy bronzérem a mérlege a PVSK atlétáinak a Szilveszteri futáson.

Kívánni sem lehetett volna jobb időt a futásra a Melitta Szabadidő SE szervezésében megrendezett szilveszteri pécsi futóversenyen. Az idén 258-an neveztek (a legfiatalabb résztvevő kettő, a legidősebb hetvenhét éves volt), a rajt és cél a Plazánál volt. A résztvevőknek a bevásárlóközpont környékén kellett 3 kilométert megtenniük, ez sokaknak teljes erőből futva, másoknak kocogva, néhányuknak pedig sétálva sikerült. A több mint húsz éve létező hagyományos esemény idei létszáma százzal több volt, mint 2014-ben. A PVSK hagyományosan jól szereplő atlétái, az idén megszerzett három éremmel, ezúttal is kitettek magukért.