U17- és U13-as csapataink egy győzelemmel és egy vereséggel zárták a vasárnapi napot.

Pécsi VSK U17 - Mágusok Egyesület 61-49 (7-6, 24-7, 10-25, 20-11)
U17 Leány regionális kadett bajnokság, 3. forduló. Kaposvár, 30 néző

Játékvezetők: Koncsek B., Lakos K.

Pécsi VSK U17: Csordás Imola 9, Szücs Luca 8, Temes Boglárka 7/3, Asztalos Fruzsina 13, Horváth Zsófia 10/3 Csere: Hanti Daniella 6, Szomor Kinga 4, Herr Kata 2, Adorján Angelika 2, Pataki Gréta -, Szabó Laura -, Elek Lívia - Edző: Debreceni Eszter

Debreceni Eszter: - Kellemetlen volt az elsőtől a negyvenedik percig zóna ellen játszani, de örülök, hogy leginkább az első félidőben sikerült az agresszív védekezésünkkel és gyors játékunkkal kialakítani egy jelentős különbséget. Sajnos a harmadik negyedtől kicsit belefásultunk ebbe az "álló-kosárlabdába", de szerencsére az utolsó negyed végére magunkhoz tértünk. Gratulálok a lányoknak!

Szeged KE - Pécsi VSK U17 60-40, 26-8, 12-2, 4-19, 18-11)
Játékvezetők: Koncsek B., Tolnai B.

Pécsi VSK U17: Horváth Zsófia 6, Asztalos Fruzsina 3, Csordás Imola 2, Temes Boglárka 12/6, Szücs Luca - Csere: Hanti Daniella 8, Szomor Kinga 7/3, Herr Kata 2, Elek Lívia -, Szabó Laura -, Gerner Alexandra -, Horváth Emese - Edző: Debreceni Eszter

Debreceni Eszter: - Nagyon hasznos volt a mérkőzés, hiszen alapjába véve az volt a tervünk, hogy sok mindent gyakoroljunk a nem ide való Szeged ellen. Ezt szépen meg is csináltuk, örülök neki, hogy okoztunk 1-2 kellemetlen percet ellenfelünknek, mint a harmadik negyedben.

AKSC Szekszárd - Pécsi VSK U13 85-35 (28-8, 16-9, 18-9, 23-9)
U13 Tini bajnokság, 3. forduló. Kecskemét, Bólyai János Gimnázium 30 néző
Játékvezetők: Arató B., Simon T.

Pécsi VSK U13: Kiss Karina 6, Földing Anna 3, Horváth Boglárka 1, Rankasz Bora -, Rácz Zsófia - Csere: Hajgató Regina 9, Hargitai Luca 6, Martin Viktória 3, Jani Anna 2, Imhof Sára 2, Rozmer Inez 2, Révész Anna 1 Edző: Garai Dénes

Garai Dénes: - Nagyon erős csapat a Szekszárd, amit bizonyított is. Sokáig jól tartottuk magunkat, kár, hogy a végére elhagyott minket a vállalkozókedvünk. Jó erőpróba volt, tudtunk tanulni belőle.

Pécsi VSK U13 - Kecskeméti KA 57-45 (21-14, 13-14, 17-8, 6-9)
U13 Tini bajnokság, 3. forduló. Kecskemét, Bólyai János Gimnázium
Nézőszám: 30, Játékvezetők: Simon T., Komáromi P.

Pécsi VSK U13: Rankasz Bora 6, Rácz Zsófia 2, Hajgató Regina 15, Horváth Boglárka 10, Martin Viktória - Csere: Auth Réka 8, Földing Anna 7, Imhof Sára 4, Jani Anna 3, Révész Anna 2, Kiss Karina -, Hargitai Luca - Edző: Garai Dénes

Garai Dénes: - Kemény védekezésből eredményesen tudtunk indulni, ami meghatározta a mérkőzés alakulását. Örömteli, hogy a gyors indításaink és lerohanásaink jól működtek, erre éleztük ki a hetet. A felállt védelem ellen továbbra is problémáink vannak, nagyot lendítene a játékunkon, ha előrébb tudnánk lépni benne. Gratulálok a CSAPATOMNAK!