Jobbak voltak a győriek

A nagyszünetig jól tartotta magát a PVSK-Kronosz Kiadó Győrben, aztán azonban elúszott a mérkőzés.

Széchenyi Egyetem Győr - PVSK-Kronosz Kiadó 75-58 (21-21, 17-15, 16-7, 21-15)
Férfi Kosárlabda NB I. B-s bajnokság 7. forduló. Győr, Egyetemi Sportcsarnok

Vezette: Török, Magyari, Benedek

PVSK: Czukor 1, Antóni 23/9, Kővágó-Laksa 8, Popgyákunik 7/3, Demeter 15. Cs.: Berkics 2, Mogyorósi 2, Sütő, Kozári, Sértő. Vezetőedző: Juhász Olivér.

Ugyan a Győr nem számít verhetetlen csapatnak a B-csoportos bajnokságban, de hogy jó erőkből áll a gárda, azt azért sejtettük. Nos, mint kiderült, még annál is jobb alakulat – az élvonalban is néhány szezont lehúzó Hajmásy Péter vezetésével a házigazdák remekül kosaraztak, megnyomták a harmadik negyedet, s végül 17 ponttal verték a mieinket.

Juhász Olivér: - Az első 3-4 percben nem nagyon tudtuk, hogy milyen rendezvényen is vagyunk, aztán fegyelmezetten, jól játszottunk az első félidőben. A harmadik negyedben 5-6 ki nem kényszerített hibával, s az ezekből kapott könnyű kosarakkal lényegében el is veszítettük a mérkőzést.