7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

2020.03.14 06:37 | Vízilabda  | 68

Az MVLSZ döntése értelmében a vízilabda-bajnokságot is felfüggesztik.

Győzelemmel indult a középszakasz
2020.03.07 19:29 | Vízilabda  | 286

A korábbi pécsi másodedző, Surányi László által vezetett somogyi gárdát a vártnál talán nehezebben győztük le, a Dél-Dunántúl rangadóján.

PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK 12-9 (4-1, 4-2, 2-3, 2-3)
Férfi Vízilabda OB I. középszakasz, 1. forduló. Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

Rangadóval kezdjük a középszakaszt
2020.03.05 18:35 | Vízilabda  | 77

Március 7-én szombaton, 19:00 órai kezdettel, a Kaposvár ellen kezdi meg a PVSK-Mecsek Füszért együttese az OBI-es bajnokság középszakaszát, az alsóházban.

Az alsóházban folytatjuk a bajnokságot
2020.02.29 19:01 | Vízilabda  | 59

Nehezen győztük le a Tatabánya csapatát, de a mai győzelem már nem segített rajtunk. Az UVSE nyert Szegeden és bejutott a felsőházba, mi az alsóházban folytathatjuk.

PVSK-Mecsek Füszért - Tatabánya 8-6 (1-1, 3-3, 2-1, 2-1)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 14. forduló. Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

Elúszni látszik a felsőházba jutás
2020.02.26 19:05 | Vízilabda  | 46

Sajnos a várt rangadó nem lett rangadó. Az UVSE már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést, és nagy valószínűséggel a felsőházba jutást is.

UVSE - PVSK-Mecsek Füszért 14-6 (4-0, 6-2, 2-2, 2-2)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 13. forduló. Budapest, Komjádi Béla Sportuszoda

Úgy alakult, ahogy terveztük
2020.02.15 20:04 | Vízilabda  | 75

Sokáig nagyon tapadtak ránk a vendégek, de a harmadik negyedben el tudtuk dönteni a meccset. Itt volt a fordulópont, ebben a játékrészben nagyon magabiztosak voltunk.

PVSK-Mecsek Füszért - Szeged 15-11 (2-2, 6-4, 3-1, 4-4)

A Szegeddel mérkőznek meg a pólósok
2020.02.12 17:42 | Vízilabda  | 45

Február 15-én, szombaton 19 órakor újra hazai medencében ugrik vízbe a PVSK-Mecsek Füszért együttese, Lukács Gergely tanítványainak ellenfele a Szeged lesz ezúttal.

Topcsapattól kaptunk ki
2020.02.07 20:20 | Vízilabda  | 47

Csak egy negyeden keresztül tudtuk tartani a lépést a bajnoki címvédő és BL-győztes otthonában.

FTC - PVSK-Mecsek Füszért 17-8 (3-2, 5-2, 3-1, 6-3)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 11. forduló. Budapest, Népliget - FTC Uszoda

Győzelem, kis megtorpanással
2020.02.01 19:25 | Vízilabda  | 64

A félidőben azt hittük, hogy sima lesz a meccs, de a Debrecen hatalmasat hajrázott a harmadik negyedben. Nagyon fontos pontokat szereztünk.

PVSK-Mecsek Füszért - DVSE 14-11 (5-3, 6-3, 1-5, 2-0)
Férfi Vízilabda OB I. alapszakasz, 10. forduló. Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

Újra bajnoki – a Debrecent fogadjuk
2020.01.29 14:45 | Vízilabda  | 68

Szombaton hosszabb szünet után folytatódik az OB I-es bajnokság, a Debrecen érkezik hozzánk. Vezetőedzőnket, Lukács Gergelyt a Komjádi-kupáról és a közelgő bajnokiról is kérdeztük.

Fontos párharc jön a Komjádi-kupában
2020.01.24 12:44 | Vízilabda  | 48

A PSN Zrt.-PVSK-Mecsek Füszért együttese bravúros játékot követően veretlenül jutott tovább a vízilabda utánpótlás legrangosabb hazai kupasorozatának, a Komjádi-kupának csoportköréből, szombaton és vasárnap pedig az AVUS Szombathely gárdájával csap majd össze a négy közé jutásért.

Kezdődik a Komjádi-Kupa
2020.01.17 07:36 | Vízilabda  | 81

Szombaton és vasárnap a PSN Zrt.-vel közösen rendezzük az Abay Nemes Oszkár Sportuszodában a Komjádi-kupa B-csoportjának első fordulóját.