7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Tájfutó szakosztály

Évet értékeltek a tájékozódási futók
2018.11.18 11:51 | Tájékozódási Futás  | 99

Véget ért a tájékozódási futó bajnoki idény, az Országos Pontversenyben a 3. helyen végeztek a PVSK versenyzői. Az évértékelőt ezúttal is a Mediterrán étteremben rendezték.

Baumholczer Máté első helyet szerzett Szentgotthárdon
2018.10.22 16:43 | Tájékozódási Futás  | 183

A Veszprémi Bridzs és Tájékozódási SE rendezte a Szentgotthárd melletti Hársas-tónál az idei utolsó egyéni Országos bajnokságot, a normáltávút.

Pályafutását a szorgalom és a munka kísérte
2018.10.15 04:30 | Tájékozódási Futás  | 1877

dr. Kiss Endre atléta, tájékozódási futó, 1999-ben választott Aranygyűrűs, a PVSK Örökös Tag-ja 1943.március 7-én született Hódmezővásárhelyen.

Első hely Miskolcon
2018.09.19 09:50 | Tájékozódási Futás  | 220

A sok jó helyezések mellett Pataki Réka is kitett magáért, az Női 20-as kategóriában első helyet szerzett a PVSK tájékozódási futója.

Szuromi Áron első lett a Hungária Kupa Tájfutó versenyen
2018.08.24 09:35 | Tájékozódási Futás  | 223

A magyar válogatottak sikerei mellett Áron is kitett magáért, az M16-os kategóriában első helyet szerzett a PVSK versenyzője.

Szuromi Hanga Finnországban tájékozódik
2018.08.16 12:52 | Tájékozódási Futás  | 161

Hétfőn még jutalmazási ünnepségen vett részt, szerdán már Finnországba repült Szuromi Hanga a PVSK tájékozódási futója.

Tájékozódási futókat jutalmazott a PVSK elnöke
2018.08.13 14:53 | Tájékozódási Futás  | 197

Ez évben, a hazai és nemzetközi versenyen kiválóan szerepelt Szuromi Hangát és edzőjét, Viniczai Ferencet fogadta a PVSK tárgyalójában Czerpán István a PVSK elnöke.

A PVSK tájfutói is ott voltak a Főiskolás- és Egyetemi Világbajnokságon
2018.07.26 11:56 | Tájékozódási Futás  | 208

A Finnországban rendezett versenyen az egyesületünket Szuromi Luca és Becze Rita képviselte. Nem mellesleg a magyar csapat egy világbajnoki címet is nyert a VB-én.

Szuromi Hanga a tájékozódási Junior Vb-én szerepelt
2018.07.16 14:23 | Tájékozódási Futás  | 217

A Kecskemét térségében rendezett Junior Vb-én, a magyar válogatott tagjaként, Szuromi Hanga a PVSK tájékozódási futója is részt vett, és kiválóan szerepelt.

Bronzérem a Tájfutó Ifjúsági Európa bajnokságon
2018.06.30 17:29 | Tájékozódási Futás  | 451

Kitűnően szerepelnek a PVSK Tájékozódási futói a bulgáriai Ifjúsági európai tehetségek seregszemléjén.

Baumholczer Máté középtávú bajnok
2018.06.26 05:30 | Tájékozódási Futás  | 386

A Csákváron rendezett Középtávú és Váltó Tájékozódási futó Ob-én nemcsak a fiatalok, de az idősebb korosztályú pécsi versenyzők is kitettek magukért.

A határon túl is jól tájékozódtunk
2018.06.21 07:22 | Tájékozódási Futás  | 266

A pécsi és horvát tájékozódási futók közös nemzetközi pályázatának utolsó rendezvénye, egyben a közel egy éves munka értékelése, a határ menti kisvárosban, Nasicé-n volt.