7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Tájfutó szakosztály

Három csapatunk lett országos bajnok tájfutásban
2017.10.17 09:06 | Tájékozódási Futás  | 208

Három korosztályban nyertek országos csapatbajnoki címet a PVSK tájfutóiból álló csapatok a Szárligeten megrendezett kétnapos viadalon.

Kiváló eredmények a Meteor Kupán
2017.10.09 18:22 | Tájékozódási Futás  | 117

Taroltak tájfutóink a hétvégi Meteor Kupán: 10 aranyérmet és további 13 dobogós helyezést szereztek egyesületünk sportolói.

Világkupa-döntőn jártak tájfutóink
2017.10.04 12:43 | Tájékozódási Futás  | 224

Egyesületünk két tájékozódási futója, Szuromi Luca és Baumholczer Máté vett részt a svájci Grindelwaldban, Magyarországon szokatlan terepen megrendezett Világkupa-döntőn.

Címvédés új helyszínen
2017.09.19 17:19 | Tájékozódási Futás  | 94

Megvédte bajnoki címét a PVSK tájfutó junior sprint váltója a hétvégén rendezett országos bajnokságon, Gyulán. Egyesületünk sportolói egyéniben is szereztek érmeket.

Eszéken versenyeztek tájfutóink
2017.09.05 10:01 | Tájékozódási Futás  | 226

9 egyéni és 2 váltó győzelmet arattak a PVSK tájékozódási futói a hétvégén Eszéken megrendezett nemzetközi versenyen, ahol a gyulai OB-ra is készültek a sportolóink.

Alföldi edzőtáborban a tájfutók
2017.08.16 10:48 | Tájékozódási Futás  | 89

Az őszi versenyekre készülnek Kiskunhalas környékén a PVSK tájfutói. A négynapos edzőtáborban napi két edzés lesz a program.

Dr. Kovács László tájékozódási futó
2017.08.16 09:15 | Tájékozódási Futás  | 362

Dr. Kovács László tájékozódási futó 1940-ben született Somogyszentpálon, Keszthelyen járt iskolába. Itt kezdett el sakkozni, de a gimnáziumban már inkább a fizikai sportok érdekelték.

Érmek a tájfutó Hungária Kupán
2017.08.13 17:20 | Tájékozódási Futás  | 133

Egy arany és három ezüstérmet szereztek a PVSK tájfutói a hazai rendezésű Hungária Kupán. A pécsiek a legnagyobb létszámú hazai verseny szervezésében is kitettek magukért.

Tájfutók százai a Mecsekben
2017.08.07 18:58 | Tájékozódási Futás  | 164

32 ország több mint 1300 tájfutója vesz részt a Hungária Kupán a Mecsekben. Egyesületünk fiatal versenyzői technikás terepen bizonyíthatják felkészültségüket.

Pécsi tájékozódási futó a Világjátékokon
2017.08.01 04:15 | Tájékozódási Futás  | 265

A lengyelországi Wroclawban rendezték a nem olimpiai sportágak Világjátékát, amelyen Baumholczer Máté a PVSK tájfutója is részt vett.

Határmenti együttműködésben a tájfutók
2017.07.20 15:10 | Tájékozódási Futás  | 380

A tájfutás népszerűsítését és a fiatalok fizikai aktivitásra motiválását célozza az a határmenti projekt, amely a pécsi és a pélmonostori tájfutók együttműködésében valósul meg.

Tájfutónk a Világjátékokon
2017.07.20 07:14 | Tájékozódási Futás  | 404

Baumholczer Máté személyében PVSK-sportoló is részt vesz a wroclavi Világjátékokon. A nem olimpiai sportágak seregszemléjén tájfutónk három versenyszámban áll rajthoz.