7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Szabadidő

Veterán bajnokság

Bonyhádon döntetlent játszottak az Öregfiúk
2018.04.22 05:19 | Szabadidő | 101

Döntetlennel folytatta Bonyhádon a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, pedig a félidőben még vezetett.

Labdarúgó mérkőzés: Öregfiúk 73 FK Bonyhád – Pécsi VSK 2-2 (0-2)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 3. forduló, Bonyhád VLC pálya: 50 néző.

Helyi rangadót nyertek az Öregfiúk
2018.04.15 10:55 | Szabadidő | 174

Győzelemmel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal a helyi csapat DD Gáz ellen szerezték meg a három bajnoki pontot.

Labdarúgó mérkőzés: DD. Gáz Pécsbánya – Pécsi VSK 1-2 (1-1)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 2. forduló, Pécsbánya Sportpálya: 50 néző

Győzelemmel kezdték a rájátszást az Öregfiúk
2018.04.08 12:12 | Szabadidő | 136

Az Öregfiúk Sántos SE otthonában sima győzelemmel kezdte a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata.

Labdarúgó mérkőzés: Öregfiúk Sántos SE – Pécsi VSK 0-2 (0-2)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, Sántos Sportpálya: 50 néző

Harmadik lett Szekszárdon a PVSK Öregfiúk csapata
2018.04.07 08:14 | Szabadidő | 134

A Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás labdarúgók Országos bajnoksága legutóbbi fordulóját Szekszárdon rendezték.

Vendégként is győztünk a Petőfi SE ellen
2018.04.05 20:43 | Szabadidő | 120

Már az első félidőben bebiztosítottuk a mérkőzés kimenetelét, jól védekeztünk és mindeni pályára léphetett. Zsinórban az 5. győzelmünket szereztük, a 6. fordulóban.

PTE ÁOK-Petőfi SE - PVSK III. 50-67 (10-17, 10-18, 10-15, 20-17)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, PTE Babits tornacsarnok

Mostoha körülmények PVSK győzelemmel
2018.03.31 04:59 | Szabadidő | 158

A rossz időjárás nagyon megviselte a kökényi pályát, a mély talajhoz jobban alkalmazkodó PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata nyert a házigazda ellen.

Labdarúgó mérkőzés: Kökényi FC – Pécsi VSK 0-2 (0-1)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, 15. forduló, Kökény, Sportpálya: 50 néző.

Vadász Kitty Európa bajnok lett Madridban
2018.03.24 17:20 | Szabadidő | 272

Az idei Masters Fedett Pályás Atlétikai Eb-ét Madridban rendezték. A népes mezőnyben ott volt a PVSK versenyzője, a magasugrásban első helyet szerző Vadász Kitty is.

Töttösön verte a Szalántát a PVSK
2018.03.18 06:28 | Szabadidő | 223

Sellyén döntetlennel kezdte a tavaszi szezont a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, Töttösön pedig győzelemmel folytatta.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – Szalánta Hunyadi SE 4-1 (1-0)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, 13. forduló, Töttös Sportpálya: 50 néző.

Első hely atlétikában
2018.03.14 12:21 | Szabadidő | 188

A budapesti BOK csarnokban rendezték Magyarország Fedettpályás Szenior Bajnokságát, melynek női magasugró versenyét Vadász Kitty nyerte.

Döntetlennel kezdtek az Öregfiúk
2018.03.13 06:30 | Szabadidő | 219

Sellyén kezdte a tavaszi szezont a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, és egy pontot el is hoztak a fiúk.

Legyőztük a címvédőt
2018.03.01 18:20 | Szabadidő | 269

Magabiztos játékkal győztük le a bajnoki cím védőjét és ezzel mi is bajnokesélyessé léptünk elő.

PVSK III. - Mohácsi TE 1888 92-69 (21-18, 29-13, 21-22, 21-16)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Zipernovszky terem

Második meccs, első győzelem
2018.02.10 14:58 | Szabadidő | 172

Az első félidőben még vezettek a vendégek, de rendeztük a védelmünket és megszereztük első győzelmünket.

PVSK III. - Mecsek LSE 89-69 (20-21, 23-25, 18-14, 28-9)