7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Gólgazdag meccsen, meggyőző PVSK győzelem született.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Himesháza KSE 6-3 (3-1)
Öregfiúk Labdarúgó Megye I. Északi csoport 4. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep 50 néző

Hatvan év felettiek Öregfiúk Országos Labdarúgó Bajnoksága
2015.09.28 14:57 | Szabadidő | 228

Az MLSZ által életre hívott, és a PVSK által is felkarolt bajnokság legutóbbi fordulóját ismét Pécsett, a Gesztenyésben, a DD.Gáz pályáján rendezték.

Ezüstérem a jubileumi kosárkupán
2015.09.16 10:06 | Szabadidő | 287

Az idén 20. alkalommal megrendezett Szamosi Nándor Kosárlabda Emléktorna nagy csatákat, és kiélezett küzdelmeket hozott. Az eseményen a következő eredmények születtek:

Egy életen át kell játszani
2015.09.15 06:05 | Szabadidő | 609

A 60 év felettiek Országos Kispályás bajnokságát a Magyar Labdarúgó Szövetség indította el néhány évvel ezelőtt. A legutóbbi csoportküzdelmet a PVSK nyerte.

Jubileumi emlékezés Szamosi Nándorra
2015.09.09 07:06 | Szabadidő | 324

A pécsi kosárlabdasport kiemelkedő alakja volt Szamosi Nándor, aki pályafutását játékosként és edzőként egyaránt a PVSK-ban kezdte, és ott is fejezte be. Edzőként a hölgyeknél és a férfiaknál is dolgozott, soha nem volt más egyesületnél, csak a PVSK-ban. Korszakos volt játékos, valamint tréneri tevékenysége is.

40 fölött is folytatódik a kispályás foci
2015.09.02 21:17 | Szabadidő | 224

A nyári szünet után folytatódott a PVSK által rendezett VIII. Veterán kispályás labdarúgó-bajnokság az őszi 13. fordulóval. Jelenleg a Varga FC (37 pont) vezeti a bajnokságot.

Műfüvön a kispályás városi bajnokság
2015.09.01 13:27 | Szabadidő | 378

Augusztus 31-én, hétfőn az őszi szezonnal folytatódott a Decathlon-kupáért kiírt Pécs városi kispályás labdarúgó-bajnokság.

A balettől, a görkorcsolyázáson át, a magasugrásig
2015.08.19 11:58 | Szabadidő | 2628

Vadász Kitty, a Pécsi VSK magasugrója holtversenyben ezüstérmet szerzett a franciaországi Lyonban rendezett Masters Atlétika Világbajnokságon. A vele készült interjúból az is kiderül, milyen állomásokon keresztül alakult ki a talán egész életre szóló sportolói pályafutása.

Tornagyőzelem Baján
2015.06.16 15:38 | Szabadidő | 377

Amíg szombaton PVSK 400 fiatal kosarasa, egykori és mai játékosai, edzői és a több száz szülő igazi Kosárünnepet varázsolt a Kossuth térre a nézelődők, turisták nagy örömére, addig az „Öregfiúk” csapata Baján öregbítette az egyesület jó hírnevét.

Győzelem az utolsó fordulóban
2015.05.31 12:00 | Szabadidő | 233

A Pécsi Vasút Öregfiúk labdarúgó együttese hazai pályán az Öregfiúk Santos SE csapatát fogadta, és magabiztosan verte.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK - Öregfiúk-Santos SE 3-0 (0-0)
Öregfiúk Labdarúgó Megye I. Észak 22. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep 50 néző

PVSK-s judos Európa tetején
2015.05.29 07:44 | Szabadidő | 465

Kersics Antal, aki a PVSK Judo szakosztályának vezetőedzője, a Balatonfüreden megrendezett Veterán Európa Bajnokságon, az M5-ös kategóriában +100kg-os súlycsoportban versenyzett.

Lehengerlő győzelem
2015.05.19 09:03 | Szabadidő | 393

Nagy különbségű győzelmet aratott a PVSK  III. kosárlabda csapata a Bonyhád ellen. Pozitívum, hogy a tolnai együttest hazai pályán is nagyon megverték fiaink.

PVSK III - Bonyhád 95-66 (21-12, 23-11, 27-26, 24-17)