7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Szabadidő

Veterán bajnokság

Országos döntőben a PVSK Öregfiúk labdarúgó csapata
2018.06.17 08:03 | Szabadidő | 75

A Dél-dunántúli Régió 60 év feletti Kispályás labdarúgó bajnokság élén végzett, és az Országos Döntőn vehet részt a PVSK labdarúgó csapata.

Megnyertük a bronzcsatát
2018.06.13 11:47 | Szabadidő | 70

Végig vezetve, magabiztosan nyertük a szezon utolsó mérkőzését és ezzel bronzérmet szereztünk.

Mecsek LSE - PVSK III. 59-68 (10-16, 12-22, 21-16, 16-14)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Kozármisleny, Városi Sportcsarnok

Nem sikerült a döntőbe jutás
2018.06.13 11:43 | Szabadidő | 54

A két mérkőzés összesítése alapján a Mohács jutott a döntőbe, mi a bronzéremért játszhatunk.

Mohácsi TE 1888 - PVSK III. 70-50 (15-17, 17-10, 22-9, 16-14)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Mohács, Városi Sportcsarnok

Töttösön győzelemmel fejezték be az öregfiúk
2018.06.12 07:59 | Szabadidő | 105

Folytatta jó szereplését a 7-12. helyért zajló rájátszásban a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal Töttösön a Bólyt verték a fiúk.

Veterán bajnok lett a PVSK
2018.05.29 15:51 | Szabadidő | 83

Befejeződött az MLSZ által a 60 éven felülieknek kiírt országos kispályás labdarúgó-bajnokság, amely "Egy életen át kell játszani" néven futott.

Örömteli ötös Töttösön
2018.05.27 05:18 | Szabadidő | 117

Töttösön folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal a Bonyhád ellen nyertek a fiúk.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – Öregfiúk 73 FK Bonyhád 5-1 (3-1)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 8. forduló, Töttös, Sportpálya: 50 néző.

Újra Teqball Kupa a PVSK-nál
2018.05.25 17:53 | Szabadidő | 606

A tavaly őszi torna után június elején újra Teqball Kupát szervez a PVSK. Az érdeklődők ingyenesen nevezhetnek és próbálhatják ki a magyar találmányként bejegyzett új sportágat.

A második helyről várjuk a rájátszást
2018.05.25 10:28 | Szabadidő | 60

Vereségünk az alapszakasz elsőségünkbe került, a rájátszásban a Mohács csapatával kezdünk.

PVSK NKA U18 - PVSK III. 79-71 (28-21, 12-12, 18-23, 21-15)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Széchenyi Gimnázium tornacsarnok

Győzött a rutin
2018.05.25 09:03 | Szabadidő | 52

Remek dobóformát produkáltunk és ezért a kevesebb védekezésünk is elég volt a sikerhez.

PVSK III. - PVSK NKA U18 106-88 (26-23, 24-16, 25-17, 31-32)
Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Pécs, Zipernovszky terem

Vízilabda eredmény a nagy viharban
2018.05.20 09:16 | Szabadidő | 146

Sokgólos döntetlennel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal helyi rangadón osztották el a pontokat a DDGáz csapatával.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – DDGáz Pécsbánya 5-5 (4-1)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 7. forduló, Verseny u. Sportpálya: 50 néző

Verség, de haszonnal
2018.05.15 07:48 | Szabadidő | 79

Kikaptunk Mohácson, az utolsó negyedben nyújtott kiváló teljesítményünk kevés volt a győzelemhez.

Váratlan vereség hazai pályán
2018.05.13 04:05 | Szabadidő | 99

Vereséggel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal hazai pályán a Santos ellen kaptak ki a fiúk.