7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Szabadidő

Veterán bajnokság

A helyi Öregfiú rangadót a PMFC nyerte
2017.11.18 14:40 | Szabadidő | 205

Elvesztette a helyi rivális PMFC elleni rangadót a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata szombaton a Verseny utcában.

​Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – PMFC 1-5 (1-1)
Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, 11. forduló, Verseny utcai Sportpálya: 50 néző.

Még több gólt kellett volna lőnünk
2017.11.11 17:24 | Szabadidő | 242

A PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata szombaton a Verseny utcában a Merenye együttesét fogadta, és jó játékkal, magabiztosan verte is.

Profi módon nyert bajnokságot az Amatőrök csapata
2017.11.09 06:31 | Szabadidő | 615

Befejeződött a hétről-hétre keddenként a PVSK műfüves pályáján zajlott X. Veterán Kispályás labdarúgó bajnokság, az első helyet az ”Amatőrök” csapata szerezte meg.

Jól játszottunk, miénk lett a három pont
2017.11.05 12:36 | Szabadidő | 125

A PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata szombaton Harkányban játszott, és jó játékkal, magabiztosan nyert.

Labdarúgó mérkőzés: Gyógyfürdő Harkány - Pécsi VSK 2-5 (0-2)
Férfi Labdarúgás, Öregfiúk M. I. B. csoport, 9 forduló, Harkány, Sportpálya: 50 néző.

Testvériesen elosztották a pontokat
2017.10.29 07:34 | Szabadidő | 289

A PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata szombaton a bajnokság második körének első meccsén a Pellérd csapatát fogadta a Verseny utcában.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – Pellérd SE Fürge Nyuszi 2-2 (1-1)
Férfi Labdarúgás, Öregfiúk M. I. B. csoport, 8. forduló, PVSK, Verseny utcai Sportpálya: 50 néző.

A lényeget elmosta az eső
2017.10.28 08:22 | Szabadidő | 136

A PEAC pályán folytatódott az 58 év felettiek Dél-Dunántúli Régiójának Országos Öregfiúk kispályás labdarúgó bajnoksága, ezúttal az őszi utolsó fordulóval.

Elindult a Horváth Judit Liga Női Amatőr Bajnokság
2017.10.26 08:49 | Szabadidő | 186

A lelkesedésünk megvolt, de ellenfelünk rutinosan kihasználta magassági és erőnléti fölényét.

Pécsi VSK ÖTYE - PTE-ÁOK Petőfi SE 41-71 (14-16, 7-20, 10-15, 10-20)
Horváth Judit Liga Női Amatőr Bajnokság. Pécs, PTE Babits Gimnázium csarnok

Kimaradtak a gólhelyzetek, de a lényeg a három pont
2017.10.22 09:14 | Szabadidő | 194

A PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata szombaton a Kökény csapatát fogadta. Az első kör záró meccsén minimális különbségű hazai győzelem született.

Szórakoztató játék a PVSK Teqball Kupán
2017.10.22 03:00 | Szabadidő | 603

Családias hangulatban, mégis színvonalas mérkőzésekkel rendeztük meg az I. PVSK Teqball Kupát. A hajlított asztal körül szép megoldások születtek.

Szép lassan eltelt a mérkőzés
2017.10.15 04:20 | Szabadidő | 134

A PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata szombaton a Szalánta otthonában aratott kétgólos győzelmet.

Labdarúgó mérkőzés: Szalánta Hunyadi SE- Pécsi VSK 0-2 (0-2)
Férfi Labdarúgás, Öregfiúk M. I. B. csoport, 6 forduló, Szalánta, Sportpálya: 50 néző.

Folytatódott az Öregfiú labdarúgó bajnokság
2017.10.11 08:09 | Szabadidő | 114

Az 58 év felettiek Dél-Dunántúli Régiójának Országos Öregfiúk kispályás labdarúgó bajnoksága őszi második fordulója Bólyban volt. A PVSK első helyet szerzett.

Pályaválasztóként, Töttösön nyert a PVSK Öregfiúk
2017.10.08 04:42 | Szabadidő | 274

A PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata szombaton pályaválasztóként Töttösön játszott, és a jó erőt képviselő Sellye ellen egygólos győzelmet aratott.

Labdarúgó mérkőzés: PVSK – Sellye VSK 2-1 (0-1)
Férfi Labdarúgás, Öregfiúk M. I. B. csoport 5. forduló, Sportpálya, Töttős, 50 néző