7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

2018.05.29 19:06 | Férfi Kosárlabda | 99

Banketten zárta le az idei szezont NB I-es csapatunk a PVSK-Veolia.

• A hatodik helyen végeztünk
    2018.05.29 17:55 | Férfi Kosárlabda | 89

Az ötödik helyért folyó párharcot a Nyíregyháza nyerte. U23-as korosztályú csapatunk a PVSK-Kronosz Kiadó a hatodik helyen végzett az NB I. B Piros csoportjában.

Nyíregyháza - PVSK-Kronosz Kiadó 82-65 (23-13, 14-16, 25-16, 20-20)
    Férfi kosárlabda NB I. B. rájátszás, 2. mérkőzés. Nyíregyháza, Continental Aréna, 100 néző

• Veterán bajnok lett a PVSK
    2018.05.29 15:51 | Szabadidő | 113

Befejeződött az MLSZ által a 60 éven felülieknek kiírt országos kispályás labdarúgó-bajnokság, amely "Egy életen át kell játszani" néven futott.

• PVSK Nemzeti Kosárlabda Akadémia eredmények - 2018/21. hét
    2018.05.29 09:04 | Női Kosárlabda Utánpótlás  | 192

Bronzérmet szerzett a B döntőn, ezzel a 11. helyen zárta a bajnokságot U16-os leány csapatunk. A fiúknál U11-ben a Panon Liga első helyét sikerült megszereznünk. Heti eredménylista.

• Három pont előnyről indulunk
    2018.05.28 14:56 | Férfi Kosárlabda | 91

A szezon utolsó meccse jön NB I. B-s együttesünk a PVSK-Kronosz Kiadó számára. A hazai pályán megszerzett előnyünket kellene megtartanunk az ötödik helyért.

• Megye I. 29. forduló: A PVSK 6. a tabellán
    2018.05.27 18:10 | Férfi Labdarúgás | 152

Férfi Labdarúgás Megye I-es bajnokság, a 29. forduló. Eredmények és tabella.

• Csirke Ferenc: Szép eredmény amit elértünk
    2018.05.27 17:20 | Férfi Kosárlabda | 116     Médiafigyelő

A Pécsi VSK-VEOLIA nagy meccseket nyert meg a 2017-18-as szezonban, a vezetőedző elégedett a megszerzett 6. hellyel. A Dunántúli Napló interjúja.

• Labdarúgó Utánpótlás Bajnokság - 26. forduló
    2018.05.27 17:06 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 325

Az NB II. U14-es és U15-ös, illetve az NB III. U17-es és U19-es csapataink eredményei.

U17-es mérkőzés: PVSK - Szekszárdi UFC 3-1 (0-1)
    Férfi Labdarúgás NB III. D-Ny. U17-es bajnokság 26. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep

• Akkreditált továbbképzés kosárlabdaedzőknek
    2018.05.27 08:22 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 660

Idén is megszervezi akkreditált edzői továbbképzését egyesületünk kosárlabda akadémiája. Nemzetközi előadók, tartalmas szakmai és szabadidős programok június 16-17-én, Pécsett.

• Örömteli ötös Töttösön
    2018.05.27 05:18 | Szabadidő | 141

Töttösön folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal a Bonyhád ellen nyertek a fiúk.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – Öregfiúk 73 FK Bonyhád 5-1 (3-1)
    Férfi Labdarúgás, „Hauk Antal” Öregfiúk bajnokság M. I./ B. csoport, rájátszás a 7-12. helyért, 8. forduló, Töttös, Sportpálya: 50 néző.

• Nyert a PVSK a Boda ellen
    2018.05.26 17:25 | Férfi Labdarúgás | 640

A bajnokságban eddig két pontot szerző tökutolsó Boda ellen sokgólos meccsen született meg a kötelezőnek tartott győzelem.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK - Boda ÖSE 5-0 (2-0)
    Férfi Labdarúgás Megye I. bajnokság, 29. forduló. Pécs, Várkői Stadion, 100 néző