7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Tatabányán zártuk a középszakaszt
    2019.04.27 18:01 | Vízilabda  | 127

Egy izgalmas mérkőzésen, hullámzó teljesítménnyel zártuk a középszakaszt. Szerdától rájátszás...

TVSE Tatbánya - PVSK-Mecsek Füszért 9-8 (1-4, 4-1, 2-1, 2-2)
    Férfi Vízilabda OB I. középszakasz, 8. forduló. Tatabánya, Gyémánt Fürdő és Uszoda

• Vereséget szenvedett a PVSK Szentlőrincen
    2019.04.27 12:21 | Férfi Labdarúgás | 421

Az előzőző fordulóban szabadnapos csapatok közül a hazaiak használták ki a hasznosabban a kéthetes bajnoki szünetet. A második félidőben ugyan jobban játszott a PVSK, de a Szentlőrinc nyert.

Labdarúgó mérkőzés: Szentlőrinci SE II. – Pécsi VSK 3-1 (2-0)
    Férfi Labdarúgás, Megye I. o. 25. forduló: Szentlőrinc, Sportpálya 150 néző

• Férfi U20-as Nyolcas Döntő - 3. nap
    2019.04.27 12:15 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 129

Végig magabiztosan vezettünk az utolsó másodpercekben mégis izgulnunk kellet, mert a Honvéd majdnem kiegyenlített. A negyedik napon az 5. helyért játszhatunk.

Budapesti Honvéd SE - Pécsi VSK-VEOLIA 80-82 (13-29, 15-23, 29-14, 23-16)
    Férfi kosárlabda U20-as Nyolcas Döntő, 5-8. helyért. Szolnok, Városi Sportcsarnok

• Férfi U20-as Nyolcas Döntő - 2. nap
    2019.04.26 18:55 | Férfi Kosárlabda | 121

A második nap első mérkőzésén kikaptunk a Nyíregyházától és ezzel eldőlt, hogy csak az 5-8. helyért játszhatunk a folytatásban holnaptól. Szombat: PVSK-Veoilia - Honvéd.

Pécsi VSK-VEOLIA - Szolnoki Olaj KK 77-74 (22-19, 9-18, 26-20, 20-17)
    Férfi kosárlabda U20-as Nyolcas Döntő, A-csoport. Szolnok, Városi Sportcsarnok

• Férfi U20-as Nyolcas Döntő - 1. nap
    2019.04.25 16:42 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 112

Védekezésünk csak nagyon rövid periódusokban létezett, holnap két mérkőzésen is javíthatunk.

Pécsi VSK-VEOLIA - MAFC 58-87 (15-21, 14-22, 12-23, 17-21)

• Programajánló a hét eseményeiről - Április 23-tól 28-ig.
    2019.04.25 12:00 | PVSK | 178

PVSK programajánló a 17. hét mérkőzéseiről, eseményeiről. Az aktuális eredményekről tájékozódhat tudósításainkból. Eredmények, edzői nyilatkozatok, képek és videók.

• Szabadnapok után, Szentlőrinc II. előtt
    2019.04.25 07:42 | Férfi Labdarúgás | 140

A szombati Szentlőrinc II - PVSK meccs érdekessége, hogy az elmúlt héten mindkét csapat szabadnapos volt, így alaposan kipihenhette a Húsvét locsolási és étkezési fáradalmait.

• Megvan az első győzelmünk!
    2019.04.24 19:07 | Férfi Kosárlabda | 78

Végig vezetve, nagyon magabiztosan győztük le hazai pályán a Jászberény együttesét, ezzel megszerezve első győzelmünket a felsőházi középszakaszban.

Pécsi VSK-VEOLIA - Jászberényi KSE 77-56 (23-9, 18-14, 22-17, 14-16)
    Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 5. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 1600 néző

• Jól szerepeltek fiatal öklözőink Érden és Zágrábban
    2019.04.24 15:15 | Ökölvívás  | 182

A serdülő és junior Utánpótlás Magyar Kupa küzdelmeit Érden rendezték, ahol a PVSK valamennyi versenyzője döntőbe került.

• Négybe jutnának U20-asaink
    2019.04.24 07:17 | Férfi Kosárlabda Utánpótlás  | 89

Csütörtöktől vasárnapig rendezik meg Szolnokon az U20-as bajnokság nyolcas döntőjét, amelyen Juhász Olivér edzette PVSK-Veolia szeretne bejutni az elődöntőbe.

• Labdarúgó Leány Utánpótlás Bajnokság - 8. forduló
    2019.04.23 20:26 | Női Labdarúgás  | 104

U16-os leány csapatunk szereplése a háromnegyed-pályás bajnokság Dél-Nyugati csoportjában.

Dunaújvárosi PASE - PVSK 4-0 (3-0)
    Leány Labdarúgás HNP D-Ny. U16-os bajnokság 8. forduló. Dunaújváros

• Labdarúgó Utánpótlás Bajnokság - 23. forduló
    2019.04.23 19:47 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 173

Az NB I-es, az NB II-es, illetve az NB III-as bajnokságokban szereplő csapataink eredményei.

U15-ös mérkőzés: Dombóvári FE - PVSK 1-2 (1-1)