7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

Hajrá PVSK !!

Türelem és alázat, ez a siker titka!

• Verség, de haszonnal
    2018.05.15 07:48 | Szabadidő | 81

Kikaptunk Mohácson, az utolsó negyedben nyújtott kiváló teljesítményünk kevés volt a győzelemhez.

• Tisztelet a kosárlabda hőseinek
    2018.05.14 19:34 | Férfi Kosárlabda | 175

A Paks elleni bajnoki szünetében köszöntöttük klubunk két, évtizedekkel ezelőtt kiváló eredményt elért kosárlabdacsapatát, illetve a bajnoki címek után bronzérmet szerzett U20-as gárdánkat.

• Szombaton lezárhatjuk a párharcot
    2018.05.14 19:13 | Vízilabda  | 290

Három negyeden keresztül maximális koncentrációval játszottunk, ma este ennyi is elég volt.

PVSK-Mecsek Füszért - Kaposvári VK 13-9 (5-2, 3-1, 3-0, 2-6)
    Férfi Vízilabda OB I. rájátszás, 1. mérkőzés. Pécs, Abay Nemes Oszkár Sportuszoda

• Kezdődik a harc
    2018.05.14 15:31 | Férfi Kosárlabda | 59

Megkezdi play off-szereplését a Pécsi VSK-VEOLIA, kedden este az Alba Fehérvár otthonában lépünk pályára a negyeddöntő első meccsén, az összecsapást a TV is közvetíti.

• Elmaradt meccsen elvárható a győzelem
    2018.05.14 14:33 | Férfi Labdarúgás | 232

A PVSK szerdai ellenfele a Sellye lesz, és bár nincs könnyű ellenfél, a győzelem legalább is elvárható, a tavaszi második fordulóban elmaradt meccs pótlásán.

• Szombathelyen jártak judósaink
    2018.05.14 07:29 | Judo  | 139

Öt dobogós, és két ötödik helyezéssel tértek haza a PVSK Judo Szakosztályának versenyzői Szombathelyről.

• Megye I. 27. forduló: A PVSK 6. a tabellán
    2018.05.13 17:40 | Férfi Labdarúgás | 130

Férfi Labdarúgás Megye I-es bajnokság, a 27. forduló eredményei.

• Váratlan vereség hazai pályán
    2018.05.13 04:05 | Szabadidő | 100

Vereséggel folytatta a 7-12. helyért zajló rájátszást a PVSK - Öregfiúk nagypályás labdarúgó csapata, ezúttal hazai pályán a Santos ellen kaptak ki a fiúk.

• Már az elsö félidőben minden eldőlt
    2018.05.12 16:48 | Férfi Labdarúgás | 429

Gyakorlatilag az első negyvenöt percben minden lényeges kérdésre választ kaptunk. A második játékrészben érthetetlenül visszafogta magát a PVSK.

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – Ócsárd SE 4-1 (4-1)
    Férfi Labdarúgás, Megye I. o. 27. forduló: Várkőri Ferenc Stadion, Labdarúgó pálya: 100 néző.

• Labdarúgó Utánpótlás Bajnokság - 24. forduló
    2018.05.12 13:42 | Férfi Labdarúgás Utánpótlás  | 435

Az NB II. U14-es és U15-ös, illetve az NB III. U17-es és U19-es csapataink eredményei,

U14-es mérkőzés: PVSK - Kozármisleny FC 9-0 (4-0)
    Férfi Labdarúgás NB II. D-Ny. U14-es bajnokság 24. forduló. Pécs, PVSK Sporttelep

• Az első lépést megtettük
    2018.05.11 19:35 | Férfi Kosárlabda | 76

A végére elfáradtunk, de így is nyertük a rájátszás első mérkőzését és lépéselőnybe kerültünk.

MEAFC - PVSK-Kronosz Kiadó 89-92 (23-25, 22-23, 16-27, 28-17)
    Férfi kosárlabda NB I. B. rájátszás, 1. mérkőzés. Miskolc, Egyetemi Körcsarnok

• Elhunyt Vertetics István (1952-2018) kosárlabda edző
    2018.05.11 12:41 | PVSK | 724

A PVSK vezetése mély megrendüléssel értesült arról, hogy az első pécsi női kosárlabda aranyérem kovácsa, Vertetics István 2018.05.11-én Zalaegerszegen, elhunyt.