7622 Pécs, Verseny utca 11. | E-mail: iroda@pvsk.hu

2019.05.05 18:44 | Férfi Labdarúgás | 112

Férfi Labdarúgás Megye I-es bajnokság, 26. forduló. Eredmények és tabella.

• Budimir nélkül nem volt esélyünk
    2019.05.05 18:25 | Férfi Kosárlabda | 71

Csapatkapitányunk nem tudta vállalni a játékot a Falco KC elleni idegenbeli meccsen, amelyet így már az első félidőben eldöntöttek a vasiak. Május 9-én a Körmendet fogadjuk.

Falco KC Szombathely - Pécsi VSK-VEOLIA 88-53 (30-11, 20-14, 23-12, 15-16)
    Férfi Kosárlabda NB I. felsőház - középszakasz, 8. forduló. Szombathely, Aréna Savaria, 1800 néző

• Egy hét alatt kétszer győztük le a Tatabányát
    2019.05.04 19:59 | Vízilabda  | 135

Végre megtört a jég és idegenben is tudtunk fontos tétmérkőzést nyerni, a 9. helyért folytathatjuk.

TVSE Tatbánya - PVSK-Mecsek Füszért 5-7 (2-4, 0-1, 2-2, 1-0)
    Férfi Vízilabda OB I. rájátszás (9-12. hely), 2. mérkőzés. Tatabánya, Gyémánt Uszoda

• Előnyben a Príma SE
    2019.05.04 19:27 | Férfi Kosárlabda | 42

Hiányos kerettel az elején még tartottuk magunkat, de a második félidőben ellenfelünk ritmust váltott és ezt mi nem tudtuk lereagálni. Előnybe került a Príma SE.

PVSK-Kronosz Kiadó - BKG-Príma SE 76-100 (12-26, 28-18, 18-31, 18-25)
    Férfi kosárlabda NB I. B rájátszás (5-8. hely), 1. mérkőzés. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

• Labdarúgó Leány Utánpótlás Bajnokság - 12. forduló
    2019.05.04 18:19 | Női Labdarúgás  | 80

U16-os leány csapatunk szereplése a háromnegyed-pályás bajnokság Dél-Nyugati csoportjában.

• Nem kell megijedni
    2019.05.04 13:13 | Férfi Kosárlabda | 70

Vasárnap a remek formában lévő Falco vendége lesz a PVSK-Veolia, sérült játékosunk, Simon Kristóf szerint nem lehetetlen nyerni Szombathelyen sem.

• Megérdemelte a győzelmet a Mohács
    2019.05.04 07:21 | Férfi Labdarúgás | 551

Nagyon fáj a vereség, még akkor is, ha tudjuk, hogy ma is elsősorban a fiataloké volt a főszerep a PVSK-ban. A motiváltabb és gyorsabb Mohács megérdemelte a három pontot..

Labdarúgó mérkőzés: Pécsi VSK – Mohácsi TE 1888 0-2 (0-1)
    Férfi Labdarúgás, Megye I. o. 26. forduló: Pécs, Várkői Ferenc Stadion 150 néző

• Rájátszást ért a győzelmünk
    2019.05.03 19:31 | Szabadidő | 93

Nagyon értékes győzelmet szereztük, mert ezzel bejutottunk a négy csapatos rájátszásba.

Kozármisleny SE - PVSK III. 65-73 (12-18, 16-12, 14-29, 23-14)
    Férfi kosárlabda Egyed Mihály Megyebajnokság. Kozármisleny, Városi Sportcsarnok

• Nincs még vége
    2019.05.03 10:22 | Férfi Kosárlabda | 63

NB I. B-s csapatunk a bajnokság 5-8. helyéért folytatja, a hétvégén hazai pályán bizonyíthatunk.

• Labdarúgó Leány Utánpótlás Bajnokság - 10. forduló
    2019.05.03 09:57 | Női Labdarúgás  | 87

U16-os leány csapatunk szereplése a háromnegyed-pályás bajnokság Dél-Nyugati csoportjában.

• Sikeres szerda után, jöhet a szombati siker
    2019.05.03 07:31 | Férfi Labdarúgás | 129

Bár nyerte a hétközi elmaradt meccset labdarúgó csapatunk, de a körülmények nem sokat javultak. Szombaton a Mohács ellen nagyon topon kell lennie mindenkinek a győzelemhez.

• Lemostuk a bajnokot!
    2019.05.02 19:07 | Férfi Kosárlabda | 148

Elképesztő első félidőt produkálva esélyt sem adtunk a Szolnoki Olaj együttesének a Lauber Dezső Sportcsarnokban megrendezett felsőházi meccsen.

Pécsi VSK-VEOLIA - Szolnoki Olaj KK 108-87 (30-16, 33-22, 23-24, 22-25)
    Férfi Kosárlabda NB I. középszakasz, 6. forduló. Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, 1600 néző